Dodane przez admin dnia Listopad 26 2017 17:33:46
XII Halowy Turniej w Piłce Nożnej Nysa – Pakosławice - Nysa 2018.

Komunikat nr 6 HALOWA LIGA PIŁKI NOŻNEJ NYSA 2018

Ostatnia 6 kolejka rozgrywana była w wspaniałej nowoczesnej HALI NYSA pod patronatem Burmistrza Nysy Kordiana Kolbiarza.

Tak się złożyło, że każdy mecz mógł zadecydować o ostatecznej kolejności w tabeli. Miejsce na podium ustalono na podstawie osobnej tabeli dla trzech drużyn o jednakowej ilości punktów.

Wyniki 6 kolejki:

FC Pakosławice – LZS Koperniki Morów 10-4
Bramki: Mateusz Król, Dawid Król, Paweł Bodziony po 3, Adrian Kulbaka 1 - Marcin Urbaniak 3, Paweł Przyszlak 1.
Mistrz XI edycji obronił tytuł. Drużyna była bezapelacyjna lepsza

LZS Niwnica Konradowa – LKS Orzeł Reńska Wieś seniorzy 1-6
Bramki: Błachut Dawid 1 – Piotr Pach 3, Marcin Podolak 2, Maciej Tekiel 1.
W meczu o miejsce na podium, lepsi okazali się piłkarze Roberta Bułki.

LKS Goświnowice – LKS Orzeł Reńska Wieś juniorzy 1-2
Bramki: Oskar Zając 1 - Dawid Mucha, Gracjan Charytanowicz po 1.
Zanosiło się na niespodziankę, przez większość meczu prowadził zespół z Goświnowic 1-0

Tytuł króla strzelców zdobył: Marcin Urbaniak – LZS Koperniki Morów 18 bramek
2 miejsce Dawid Król z FC Pakosławice 15 bramek, 3 miejsce Marcin Sarkowicz Oldboy Nysa 14 bramek.
Najlepszy bramkarz _ Bartłomiej Gancarz FC Pakosławice.

Nagrody:

Mistrz turnieju: Puchar i piłka nożna
Wicemistrz: Puchar i piłka nożna
3 miejsce Puchar i piłka nożna
Pozostałe drużyny otrzymały piłkę nożną
Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy z logo Burmistrza Nysy.
Król strzelców otrzymał puchar
Najlepszy bramkarz otrzymał puchar.

Nagrody wręczali:
Burmistrz Nysy Kordian Kolbiarz. Członek Prezydium OZPN Opole Stanisław Czepiel. Koordynator Turnieju Piotr Janczar.

Skład Komitetu Organizacyjnego;
Marian Czeczil, Tadeusz Wiśniewski, Bronisław Ruszel, Józef Woźniak.

zawody sędziowali: Ryszard Wawro i Tomasz Dąbrowski.

Serdecznie dziękuję Panu Adamowi Raczyńskiemu Wójtowi Gminy Pakosławice i Dyrektorowi Zespołu Szkół w Prusinowicach za udostępnienie hali sportowej na rozegranie 5 kolejek w turnieju.
Panu Burmistrzowi Nysy Kordianowi Kolbiarzowi za patronat i osobistą obecność na zakończeniu turnieju w wspaniałej i nowoczesnej Hali Nysa
Agencji Reklamowej TOMART za wykonanie dyplomów i nalepek na puchary.
Kolegom ze składu Komitetu Organizacyjnego za sprawne przeprowadzenie Halowej Ligi Piłki Nożnej Pakosławice – Nysa 2018
Kierownikom drużyn i zawodnikom za wspaniałą atmosferę i dobrą zabawę podczas turnieju.

Kierownik Turnieju
Marian Czeczil

XII Halowy Turniej w Piłce Nożnej Pakosławice - Nysa 2018 - Komunikat nr 5

V kolejka Halowej Ligi Piłki Nożnej Nysa – Pakosławice 2018

LZS Niwnica Konradowa- Orzeł Reńska Wieś juniorzy 3-11

Bramki: Szymon Trzaska, Kamil Czenczek, Tomasz Wójtowicz po 1 – Dawid Mucha 4, Wiktor Skupień 3, Wojciech Cajt 2, Dawid Niegel, Dawid Chruściel po 1
Wynik meczu odzwierciedla kto w tym meczu był lepszy. Juniorzy Orła pretendują do tytułu lidera największej ilości strzelonych bramek w całym turnieju.

LZS Koperniki Morów – Orzeł Reńska Wieś seniorzy 3-6

Bramki: Marcin Urbaniak 2, Paweł Przyszlak 1 – Gracjan Karwacki 2, Adrian Dedjo, Piotr Pach, Maciej Tekiel, Marcin Podolak po 1.
Seniorzy Orła poszli śladem swoich młodszych kolegów i pokonali dobry zespół z Kopernik. Wygrana nie przyszła im łatwo, bowiem w drużynie Piotra Sołtysa oprócz króla strzelców Marcina Urbaniaka gra kilku dobrych piłkarzy. Porażka drużyny z Kopernik Morowa zaważyło w pewnym stopniu brak w drużynie podstawowego bramkarza.

Oldboy Nysa – FC Pakosławice 5-6 (4-4)

Bramki:: 8 min. 0-1 Adrian Kulbaka. 10 min. 1-1 Mariusz Pyrdek. 11 min 1-2 Bartłomiej Gancarz. 12 min. 2-2 Marcin Sarkowicz. 14 min. 2-3 Dawid Król. 21 min. 3-3 Jarosław Małejki. 22 min. 4-3 Marcin Sarkowicz. 25 min. 4-4 Dawid Król. (bramka do szatni). 27 min. 4-5 Mateusz Król. 28 min 5-5 Marcin Sarkowicz. 32 min 5-6 Dawid Król.
Gdyby był remis w tym meczu lub wygrała go drużyna Oldboy też wynik byłby sprawiedliwy.

Podium strzelców bramek:

1. Marcin Urbaniak – LZS Koperniki Morów 15 bramek
2. Marcin Sarkowicz Oldboy Nysa 14 bramek
3. Dawid Król FC Pakosławice 12 bramek
4. Artur Krzympiec Oldboy Nysa 11 bramek
5. Dawid Chruściel i Wojciech Cajt Orzeł Reńska Wieś juniorzy po 10 bramek

O tytule króla strzelców rozstrzygnie ostatnia kolejka w Hali Nysa 18 lutego. O ten tytuł rywalizować będą, obecny lider Marcin Urbaniak, Dawid Król z FC Pakosławice oraz juniorzy z Orła Dawid Chruściel i Wojciech Cajt. Piłkarze Oldboy Nysa już zakończyli udział w turnieju.

Ostatnia 6 kolejka zostanie rozegrana dnia 18 lutego 2018 w HALI NYSA
Patronat nad tą kolejką rozgrywek objął Burmistrz Nysy Kordian Kolbiarz..

Program ostatniej kolejki turnieju:

Godz. 12.00 FC Pakosławice – LZS Koperniki Morów
Godz. 13,00 LZS Orzeł Reńska Wieś seniorzy – LZS Niwnica Konradowa
Godz. 14,00 LZS Orzeł Reńska Wieś juniorzy - LKS Goświnowice

Organizator Turnieju serdecznie zaprasza sympatyków piłki nożnej na bardzo emocjonujące mecze

LZS Goświnowice- Orzeł Reńska Wieś seniorzy 3-9
Bramki: Bartosz Zabłocki, Kamil Pietraszak, Krzysztof Krzyżanowski po 1 – Piotr Pach 3, Maciej Tekiel 2, Kamil Mielnik, Marcin Podolak, Krzysztof Podolak, Dawid Niegel po 1.

LZS Niwnica Konradowa – FC Pakosławice 2-4
Bramki: Paweł Łysy, Kamil Czenczek po 1 - Dawid Król 3, Mateusz Król 1.
Ten mecz mógł by być ozdobą finału. Do przerwy było 1-1. W 20 minucie prowadzenie dla FC po solowej akacji zdobył Dawid Król. Wyrównał 4 minuty później pięknym strzałem Kamil Czenczek. Po przerwie każda z drużyn mogła wygrać mecz. Lepsi okazali się piłkarze FC Pakosławice za sprawą Dawida Króla który jeszcze 2 razy znalazł lukę w bramce dobrze broniącego Wojciecha Jakubowskiego. Panowie trenerzy drużyn Paczkowa, Otmuchowa i Nysy, czy ktoś nie zauważył tego piłkarza aby grał w waszej drużynie.

LZS Koperniki Morów – Oldboy Nysa 3-10
Bramki: Przemysław Hałat, Patryk Pfeifer, Marcin Urbaniak po 1. – Artur Krzympiec 3, Paweł Charytanowicz 3, Przemysław Rychlik 2, Marcin Sarkowicz 1, Mariusz Pyrdek 1.
Należy podziwiać grę i kulturę piłkarzy którzy grają w barwach OLDBOY. Mogli by jeszcze z powodzeniem pokazać kunszt piłkarski co najmniej na boiskach ligi okręgowej a nawet IV ligi.

Tabela strzelców. (podium):

1. Urbaniak Marcin LZS Koperniki Morów 13 bramek
2. Krzympiec Artur Oldboy Nysa 11 bramek
3. Król Dawid FC Pakosławice, Sarkowicz Marcin Oldboy Nysa po 10 bramek.

6. Orzeł Reńska Wieś senior 4 3 20-23

Mecze sędziowali: Ryszard Wawro i Tomasz Dąbrowski.

Komunikat nr 3 Halowej Ligi Piłki Nożnej 2018 - 28.01.2018 Hala Sportowa Pakosławice.

Wyniki zawodów:

LZS Koperniki Morów – LZS Orzeł Reńska Wieś juniorzy 2-6
Bramki: Marcin Urbaniak, Marcin Dusza po 1. – Dawid niegel 2, Maciej Cajt, Dawid Chruściel, Wojciech Herian, Gracjan Charytanowicz po 1.

Oldboy Nysa – LZS Niwnica Konradowa 8-14
Bramki: Artur Krzympiec, Marcin Sarkowicz, Przemysław Rychlik po 2, Paweł Charytanowicz, Grzegorz Chmura po 1 – Pawł Łysy, Szymon Trzaska po 3, Dariusz Anioł , Miłosz Drewniak i Tomasz Wójtowicz po 2. Wojciech Guzowski i Szymon Hliwa po 1.

FC Pakosławice – LKS Goświnowice 7-2
Bramki: Mateusz Król i Dawid Król po 2. Bartłomiej Gancarz, Krzysztof Król i Krzysztof Dębowski po 1. – Krzysztof Krzyżanowski, Jan Kubicz po 1.

Orzel Reńska Wieś seniorzy – Orzeł Reńska Wieś juniorzy 5-8
Bramki: Adrian Dedio 2, Krzysztof Podolak, Maciej Tekiel, Wiktor Duda po 1. – Gracjan Charytanowicz 3, Dawid Chruściel, Dawid mucha po 2 i Wojciech Cajt 1.
Rodzinne derby w których młodzież wykazała się lepsza. Do wyższej porażki seniorów uchronił weteran boisk Gracjan Karwacki. U młodzieży wyróżnili się Wojciech Cajt i Gracjan Charytanowicz.

7. LZS Goświnowice 4 0 12-39

1. 12 bramek: Marcin Urbaniak (Koperniki Morów).
2. 9 bramek: Dawid Chruściel ( Orzeł Reńska Wieś junior,) Marcin Sarkowicz (Oldboy Nysa),
3. 8 bramek: Wojciech Cajt (Orzeł Ręńska Wieś junior), Artur Krzympiec (Oldboy Nysa)
O miejsce na podium ubiegają się strzelcy 7 goli: Dawid Król z Pakosławic, i Miłosz Drewniak z Niwnicy Konradowa.

Oprócz stałego składu organizacyjnego turnieju: Marian Czeczil, Tadeusz Wiśniewski, Bronisław Ruszel nad sprawnym przebiegiem i porządkiem z bardzo dużym zaangażowaniem czuwał z upoważnienia Urzędu Gminy Pakosławice Józef Woźniak.

Komunikat nr 2

Wyniki meczów 2 kolejki 21.01.2018 Hala Sportowa Zespół Szkół Pakosławice

Oldboy Nysa – LZS Orzeł Reńska Wieś seniorzy 8-5
Strzelcy bramek: Krzympiec Artur 3, Lichoń Marcin 3, Pyrdek Mariusz 2 – Pileczek Marek 3, Biersak Mateusz 1, Podolak Marcin 1

LZS Orzeł Reńska Wieś juniorzy – FC Pakosławice 6-8
Strzelcy bramek: Cajt Wojciech 4, Niegiel Dawid 2, - Król Mateusz 3, Król Dawid 3, Kulbaka Adrian 1, Bodziony Paweł 1.

LKS Goświnowice –OldboyNysa 3-7
Strzelcy bramek: Ziubrzyński Rafał 3 – Sarkowicz Marcin 4, Harytanowicz Paweł 1, Krzympiec Artur 1, Lichoń Marcin 1.

LZS Niwnica Konradowa – LZS Koperniki Morów 8-4
Strzelcy bramek: Czenczek Kamil 3, Drewniak Miłosz 2, Wójtowicz Tomasz 2, Hliwa Szymon 1 – Dubyk Szymon 2, Urbaniak Marcin 1, Olejnik Rober 1.

LZS Niwnica Konradowa – LKS Goświnowice 9-3
Strzelcy bramek: Miłosz Drewniak 3, Wojciech Guzowski 3, Dawid Błachut 2, Przemysław Szynal 1 – Mariusz Wilman 1, Rafał Ziubrzyński 1, Dawid Kubicz 1.

Oldboy Nysa – LZS Orzeł Reńska Wieś juniorzy 10-12
Strzelcy bramek: Mariusz Pyrdek 5, Marcin Sarkowicz 3, Artur Krzympiec 2. – Dawid Chruściel 6, Wojciech Cajt 2, Dawid Mucha 2, Patryk Kaletka 2.

LZS Koperniki Morów – LZS Goświnowice 16-4
Strzelcy bramek: Marcin Urbaniak 10, Kamil Kędroń 2, Patryk Pfeifer 2, Szymon Dubyk 1, Paweł Przyszlak 1. – Dawid Kubicz 2, Krzysztof Krzyżanowski 1, Jan Kubicz 1.
Czerwone kartki: Przyszlak Paweł LZS Koperniki Morów i Jan Kubicz Goświnowice
Decyzją organizatora zawodnicy ci zostali odsunięci od 1 meczu (21.01.2018 r)

FC Pakosławice – LZS Orzeł Reńska Wieś seniorzy 4-1
Strzelcy bramek: Dawid Król 2, Adrian Kulbaka 2. – Dawid Niegel 1.

Halowa Liga seniorów.

Biuro Opolskiego Związku Piłki Nożnej w Nysie organizuje rozgrywki Halowej Ligi Seniorów w styczniu i lutym 2018 r.
Warunkiem jest posiadanie aktualnych badań lekarskich, ubezpieczenia zawodników. Koszt udziału w turnieju wynosi 280 zł. Turniej zostanie rozegrany w hali sportowej w Pakosławicach i w Nysie ul Sudecka 23 (turniej w dniu 18.02.2018. Kierownikiem turnieju jest Marian Czeczil tel: 667354825. Komitet organizacyjny: Piotr Janczar tel.664340167; Tadeusz Wiśniewski,
Uczestnicy turnieju:
LZS Koperniki - Morów; LZS Niwnica - Konradowa; Oldboy Nysa; FC Pakosławice; LZS I Orzeł Reńska Wieś - seniorzy; LZS II Orzeł Reńska Wieś - juniorzy; LKS Goświnowice;
Czas gry 2 x 25 minut z przerwą 1 minuta

I kolejka - 14.01.2018 – niedziela 11.45 – 15.45 Zespół Szkół Pakosławice czas gry 2 x 25 minut przerwa 1 minuta

Godz.
12.00 1 LZS Niwnica-Konradowa * LKS Goświnowice
12.53 2 Oldboy Nysa * LZS II Orzeł Reńska Wieś-juniorzy
13.46 3 LZS Koperniki - Morów * LKS Goświnowice
14.40 4 FC Pakosławice * LZS I Orzeł Reńska Wieś -seniorzy
Vacat * LZS Niwnica Konradowa

II Kolejka - 21.01.2018 – niedziela 11.45 – 15.45 Zespół Szkół Pakosławice czas gry 2 x 25 minut przerwa 1 minuta

12.00 5 Oldboy Nysa * LZS I Orzeł Reńska Wieś
12.53 6 LZS II Orzeł Reńska Wieś-juniorzy * FC Pakosławice
13.46 7 LKS Goświnowice * Oldboy Nysa
14.40 8 LZS Niwnica-Konradowa * LZS Koperniki - Morów
LZS I Orzeł Reńska Wieś -seniorzy * Vacat

III kolejka - 28.01.2018 – niedziela 11.45 – 15.45 Zespół Szkół Pakosławice czas gry 2 x 25 minut przerwa 1 minuta

12.00 9 LZS II Orzeł Reńska Wieś-juniorzy * LZS Koperniki - Morów
12.53 10 Oldboy Nysa * LZS Niwnica-Konradowa
13.46 11 FC Pakosławice * LKS Goświnowice
14.40 12 LZS I Orzeł Reńska Wieś * LZS II Orzeł Reńska Wieś-juniorzy
LZS Koperniki - Morów * Vacat

IV kolejka - 04.02.2018 – niedziela 13.00 – 15.45 Zespół Szkół Pakosławice czas gry 2 x 25 minut przerwa 1 minuta

13.00 13 LKS Goświnowice * LZS I Orzeł Reńska Wieś
13.53 14 LZS Niwnica-Konradowa * FC Pakosławice
14.46 15 LZS Koperniki - Morów * Oldboy Nysa
Vacat * LZS II Orzeł Reńska Wieś-juniorzy

V kolejka 11.02.2018 – niedziela 13.00 – 15.45 Zespół Szkół Pakosławice czas gry 2 x 25 minut przerwa 1 minuta

13.00 16 LZS Niwnica-Konradowa * LZS II Orzeł Reńska Wieś-juniorzy
13.53 17 LZS Koperniki - Morów * LZS I Orzeł Reńska Wieś
14.46 18 Oldboy Nysa * FC Pakosławice
Vacat * LKS Goświnowice

VI kolejka 18.02.2018 – niedziela 12.00–15.00 Hala sportowa w Nysie ul Sudecka 23 czas gry 2 x 25 przerwa 1 m.

& 1.
Rozgrywki Halowego Turnieju w Piłce Nożnej prowadzone są przez Biuro Opolskiego Związku Piłki Nożnej w Nysie.

& 2.
Celem rozgrywek jest wyłonienie najlepszych zespołów ligi halowej, podniesienie poziomu wyszkolenia przed rewanżową rundą sezonu piłkarskiego 2017/2018 i promocji piłkarstwa na ziemi nyskiej.

&3.
W rozgrywkach mogą brać:
a) Kluby sportowe będące członkami OZPN.
b) Inne osoby/ stowarzyszenia prowadzące działalność w sporcie piłki nożnej.

& 4.
Rozgrywki prowadzone są na podstawie niniejszego regulaminu w terminach ustalonych przez Organizatora Turnieju w oparciu o przepisy gry w piłkę nożną z uwzględnieniem regulaminu rozgrywek w hali.

& 5.
W rozgrywkach Halowej Ligi w Piłce Nożnej mogą brać udział zawodnicy uprawnieni do gry w klubach piłkarskich zatwierdzeni przez OZPN i osoby nie zgłoszone w żadnym stowarzyszeniu spełniające ogólne zasady ustalone przez organizatora. Koszt udziału w turnieju wynosi 280 zł, uczestnicy otrzymają rachunek do zapłaty za udział z Opolskiego Związku Piłki Nożnej w Opolu.

& 6.
Klub sportowy będący członkiem OZPN przed 1 meczem w turnieju przedkłada Organizatorowi Turnieju listę uprawnień wygenerowanej w systemie extranet, lub sporządza listę zawodników zgłoszonych do turnieju (według porządku alfabetycznego) która zawiera: nazwisko i imię, numer ewidencyjny zawodnika (nr extranet), datę urodzenia. Wiarygodność danych potwierdza Prezes klubu. Zawodnicy wpisani do protokołu zawodów musza posiadać aktualne badania lekarskie, potwierdzone na karcie zdrowia zawodnika. Dokumentację meczową kierownicy drużyn muszą posiadać przez cały czas turnieju.

& 7.
Kierownicy drużyn które nie są członkami OZPN (KS Pakosławice, Oldboy Nysa), przed 1 meczem w turnieju przedkładają Organizatorowi Turnieju listę zawodników zgłoszonych do turnieju która zawiera: nazwisko i imię, datę urodzenia, czytelny podpis. Do listy należy dołączyć oświadczenie zawodnika o stanie zdrowia i że jest ubezpieczony od nieszczęśliwych następstw i może uczestniczyć w rozgrywkach halowej piłki nożnej Zgodność danych zawodnika potwierdza własnoręcznym czytelnym podpisem kierownik drużyny zgłoszonej do turnieju.

& 8.
Kierownicy drużyn które nie są członkami OZPN, (KS Pakosławice, Stal Oldboy Nysa) mogą zgłosić do turnieju zawodników z drużyn które są członkami OZPN. Warunkiem dopuszczenia tych zawodników do rozgrywek w turnieju jest przedłożenie organizatorowi przed 1 meczem pisemnej zgody właściciela zawodników i aktualne badanie lekarskie potwierdzone na karcie zdrowia. Lista zawodników musi zawierać nazwisko i imię, data urodzenia , numer w systemie extranet. Dokumentację meczową kierownicy drużyn muszą posiadać przez cały czas trwania turnieju.

& 9
W turnieju mogą uczestniczyć zawodnicy po ukończeniu 16 roku życia.
& 10
a/ Zawody rozgrywane są w systemie każdy z każdym wg. ustalonego terminarza.
b/ Czas trwania gry: 2 x 25 minut. z 1 minutową przerwą na zmianę stron boiska.
c/ W czasie gry na boisku może przebywać 5 zawodników po stronie jednej z drużyn, tj. 4 zawodników w polu + bramkarz.
d/ W rozgrywkach dokonuje się zmian powrotnych bez ograniczeń.

& 10
Sędziów do prowadzenia zawodów wyznacza Kolegium Sędziów OZPN.

& 11
Protesty i odwołania dotyczące organizacji i przebiegu turnieju mogą być wnoszone przez kierownika drużyny do Kierownika Turnieju, wpisane do sprawozdania z meczu. Decyzje podjęte przez Kierownika Turnieju są ostateczne i nie podlegają żadnemu odwołaniu.

& 12
Kluby i drużyny uczestniczące w rozgrywkach, zobowiązane są wnieść opłatę za uczestnictwo w turnieju. Wysokość opłaty, termin wpłaty i numer konta zostanie podana w nocie obciążeniowej OZPN, skierowana do każdego uczestnika turnieju.

& 13
Organizator turnieju nie ponosi odpowiedzialności za wypadki zaistniałe przed zawodami, w czasie ich trwania, i po zawodach. Kluby i drużyny powinny ubezpieczyć swoich zawodników od następstw nieszczęśliwych wypadków i w czasie turnieju posiadać apteczkę pierwszej pomocy.

& 14
Prawo interpretacji niniejszego regulaminu oraz rozstrzygnięcia wszystkich spraw nie ujętych w regulaminie przysługuje Kierownikowi Turnieju. Regulamin wchodzi w życie z dniem zatwierdzenia przez Koordynatora Turniejów Piłkarskich w Hali i Obiektach Otwartych