Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Wyniki klasa B 19.06.22

Wyniki Klasa B seniorów powiat nyski 19.06.2022 r.

LKS Biała Nyska - LZS Trzeboszowice 9-1
GKS II Głuchołazy – LZS Trzeboszowice 4-1
LZS Niwnica – Konradowa - LZS Agro Chmiel Ujeździec 7-2
LZS Włodary Węża – LZS Rudziczka- 14-0
LZS Śliwice – LZS Buków 3-3

Powiat nyski wyniki klasa B 11-12.06.22

Wyniki klasa B seniorów powiat nyski 11-12.06.2022r.

Czarni II Otmuchów – Wójcice – LKS Ogrodnik Chróścina Nyska 1 – 4
GKS Grodków - LKS II Orzeł Reńska Wieś 7-0
LZS Przechód – LZS Zawada 4-3
LZS Spartan Wójtowice – KGKS Krasna Góra 0-3 vo
LZS Sidzina – LZS Maciejowice 3-0 vo
GLKS Kamiennik – LZS Rolnik Lasocice 3-0 vo
LZS Włodary – Węża – LZS Niwnica – Konradowa 5-1
LKS Biała Nyska – LZS Agro Chmiel Ujeździec 2-1
GKS II Głuchołazy – LZS II Ścinawa Nyska Korfantów 5-0
LZS Gościce – LZS Buków
LZS Siestrzechowice – LZS Rudziczka 3-4

Wyniki klasa B 04-05.06.2022.

Wyniki klasa B seniorów 04-05.06.2022 powiat nyski.

KGKS Krasna Góra – LZS Rolnik Lasocice 7-1
LZS Maciejowice – GLKS Kamiennik 1-5
GKS Grodków – Czarni II Otmuchów – Wójcice 7-3
LZS Trzeboszowice – LZS Włodary – Węża 4 - 2
LZS Gościce – Unia II Głuchołazy 0-4
LZS Siestrzechowice – LKS Biała Nyska 10-2
LZS Rudziczka – LZS Śliwice 4-2
LZS II Ścinawa Nyska – Korfantów – LZS Niwnica – Konradowa 8-1
LZS Przechód – LZS Chrzelice 1-2

Wyniki powiat nyski klasa B

Wyniki klasa B seniorów powiat nyski 28-29.05.22 r.

LZS Agro Chmiel Ujeździec – LZS II Ścinawa Nyska – Korfantów 2-6
LKS II Atom Grądy Malerzowice Małe – GLKS Kamiennik 0-3 vo
LZS Sparta Wójtowice – LZS Rolnik Lasocice 0-3 vo
KGKS Krasna Góra – Czarni II Otmuchów – Wójcice 5-1
Ogrodnik Chróścina Nyska – Góral Sidzina 1-1
LZS Maciejowice – GKS Grodków 1 - 4
Orzeł II Reńska Wieś – LUKS Delta Bielice 3-0 vo
LZS Niwnica – Konradowa – LZS Buków 3-8
LZS Śliwice – LZS Trzeboszowice 2 - 9
LZS Włodary – Węża – LZS Siestrzechowice 6-1
LKS Biała Nyska – LZS Gościce 3-10
LZS Kujawy – LZS Przechód 2-5

Wyniki klasa B 21-22.05 powiat nyski.

Wyniki Klasa B seniorów powiat nyski 21-22.05.2022 r.
GKS Grodków – Ogrodnik Chróścina Nyska 0-2
LKS II Orzeł Reńska Wieś – LZS Maciejowice bw.
Góral Sidzina – GKS Krasna Góra 7-0
Czarni II Otmuchów wójcice – LZS Rolnik Lasocice 11-0
Sparta Wójtowice – LKS II Atom Grądy Malerzowice Małe obustronny vo
LUKS Delta Bielice – GLKS Kamiennik 0-3 vo
LZS II Ścinawa Ny6ska – Korfantów – LZS Trzeboszowice 3-2
LZS Gościce – LZS Włodary – Węża 2-1
GKS II Głuchołazy - LKS Biała Nyska 13-1
LZS Siestrzechowice –LZS Śliwice 4-1
LZS Rudziczka – LZS Niwnica 0-5
LZS Buków – LZS Agro chmiel Ujeździec 13-1
LZS Przechód – LZS Czyżowice 4-3

Klasas B seniorów powiat nyski.

Klasa B seniorów powiat nyski 14-15.05.2022 r klasa B seniorów.

LZS Rolnik Lasocice – LZS Góral Sidzina 2-4
GLKS Kamiennik – Spartan Wójtowice 3-0
Ogrodnik Chróścina Nyska - LZS II Orzeł Reńska Wieś 6-2
LKS II Atom Grądy Malerzowice Małe – Czarni II Otmuchów – Wójcice 0-3 vo
LZS Maciejowice – LUKS Delta Bielice 3-0 vo
KGKS Krasna Góra – GKS Grodków 5-3
LZS Śliwice – LZS Gościce 5-4
LZS Agro Chmiel Ujeździec – LZS Rudziczka 1-4
LZS II Ścinawa Nyska – Korfantów – LZS Buków 7-1
LZS Niwnica – Konradowa – LZS Siestrzechowice 2-5
LZS Włodary – Węża – GKS II Głuchołazy 3-3
LZS Kolnowice – LZS Przechód 1-8

Wyniki klasa Bpowiat nyski 07-08.05.2022

Wyniki klasa B seniorów 07-08.05.2022 powiat nyski.

GKS Grodków – LZS Rolnik Lasocice 7-1
Czarni II Otmuchów – Wójcice – GLKS Kamiennik 0-1
LZS Maciejowice – LKS Ogrodnik Chróścina Nyska 5-3
LKS II Orzeł Reńska Wieś – KGKS Krasna Góra 3-3
Góral Sidzina – LKS II Atom Grądy – Malerzowice Małe 3-0 vo
LUKS Delta Bielice – Spartan Wójtowice – obustronny walkower
LZS Trzeboszowice – LZS Agro Chmiel Ujeździec 3-1
LKS Biała Nyska – LZS Włodary Węża 3 -7
GKS II Głuchołazy – LZS Śliwice 12-2
LZS Siestrzechowice – LZS Niwnica – Konradowa
LZS Rudziczka – LZS II Ścinawa Nyska – Korfantów 2-4
LZS Przechód – Partyzant Kazimierz 2-4

Wyniki 30.04 - 01.05.2022.

Klasa B seniorów wyniki 30.04.22 – 01.05.2022 powiat nyski.

LZS Rolnik Lasocice – LJS II Orzeł Reńska Wieś 2-3
GLKS Kamiennik – LZS Góral Sidzina 4-2
LKS Ogrodnik Chróścina Nyska – LUKS Delta Bielice 3-0 vo
LKS II Atom Grądy Malerzowice Małe – GKS Grodków 0-3 vo
LZS Sparta Wójtowice Czarni II Otmuchów – Wójcice 0-3 vo
KGKS Krasna Góra – LZS Maciejowice bw.
LZS Agro Chmiel Ujeździec – LZS Siestrzechowice 1 – 10
LZS Buków – LZS Rudziczka 6-2
LZS Niwnica Konradowa – LZS Gościce 0-4
LZS Śliwice – LKS Biała Nyska 5-6
LZS II Ścinawa Nyska – LZS Trzeboszowice – przełożony na 21.05.2022.
LZS Stare Kotkowice – LZS Przechód 3-3

Wyniki 23-24.04.2022 .

Klasa B seniorów powiat nyski 23-24.04.2022 r.

GKS Grodków – GLKS Kamiennik 3-3
LKS Ogrodnik Chróścina Nyska – KGKS Krasna Góra 1-1
LZS Maciejowice – LZS Rolnik Lasocice 9 - 0
LUKS Delta Bielice – Czarni II Otmuchów – Wójcice 0-3 vo
Góral Sidzina – LZS Spartan Wójtowice 3-0 vo
LKS II Orzeł Reńska Wieś – LKS II Atom Grądy Malerzowice Małe 3-0 vo.
LZS Trzeboszowice – LZS Buków 3-4
LZS Włodary Węża – LZS Śliwice 4 - 0
GKS II Głuchołazy – LZS Niwnica Konradowa 4 - 2
LZS Gościce – LZS Agro Chmiel Ujeździec 9 - 2
LZS Siestrzechowice – LZS II Ścinawa Nyska – Korfantów 6 - 0
LZS Przechód – LZS Polonia Pogórze 4-5

Wyniki klasa B 09-10.04.2022 powiat nyski.

Wyniki 09-10.04.2022 klasa B seniorów powiat nyski.

LZS Rolnik Lasocice – LKS Ogrodnik Chróścina Nyska 1-3
GLKS Kamiennik – LKS II Orzeł Reńska Wieś 6-1
Czarni II Otmuchów – Góral Sidzina 1-3
LKS II Atom Grądy – Malerzowice – LZS Maciejowice 0-3vo
LZS Spartan Wójtowice – GKS Grodków 0-3 vo
KGKS Krasna Góra - LUKS Delta Bielice 3-0 vo
LZS Agro Chmiel Ujeździec – GKS II Głuchołazy 1-10
LZS Rudziczka – LZS Trzeboszowice 0-8
LZS Buków – LZS Trzeboszowice 2-2
LZS II Ścinawa Nyska – Korfantów - LZS Gościce 2-2
LZS Niwnica - Konradowa - LKS Biała Nyska 1-2
Fortun II Głogówek – LZS Przechód 6-5

Wyniki 26-27.03.22 powiat nyski/

Wyniki klasa B seniorów 26-27.03.2022 powiat nyski.

LZS Góral Sidzina – GKS Grodków 2-2
LZS Rolnik Lasocice – LUS Delta Bielice 3-0 vo
GLKS Kamiennik – LKS Ogrodnik Chróścina Nyska 4-1
Czarni II Otmuchów – Wójcice – LKS II Orzeł Reńska Wieś 5-1
LKS II Atom Grądy – Malerzowice - KGKS Krasna Góra 0-3 vo
LZS Spartan Wójtowice – LZS Maciejowice 0 – 3
LZS Agro Chmiel Ujeździec – LZS Włodary Węża 0-10
LZS Buków – GKS II Głuchołazy 3-3
LZS II Ścinawa Nyska – LKS Biała Nyska 4-1
LZS Niwnica – Konradowa – LZS Śliwice 4-0
LZS Trzeboszowice – LZS Siestrzechowice 4-2
LZS Rudziczka – LZS Gościce 1-2
LZS Łąka Prudnicka – LZS Przechód bw

Wyniki 19-20.03.2022 powiat nyski.

Wyniki klasa B seniorów powiat nyski 19-20.03.2022 r.
LZS Gościce – LZS Trzeboszowice 2-2
LKS Biała Nyska - LZS buków 1-4
GKS II Głuchołazy – LZS Rudziczka 7-2
LZS Włodary – Węża – LZS II Ścinawa Nyska – Korfantów 2-1
LZS Śliwice – LZS Agro Chmiel Ujeździec 7 - 0
LZS Rolnik Lasocice – LKS II Atom Grądy Malerzowiece Małe 3-0 vo – Malerzowice wycofały się z rozgrywek.
LKS Ogrodnik Chróścina Nyska – LZS Spartan Wójtowice 3-0 vo - Wójtowice wycofały się z rozgrywek.
LUKS Delta Bielice – GKS Grodków 0-3 vo - Bielice wycofały się z rozgrywek.
LZS Maciejowice – Czarni II Otmuchów – Wójcice 1-15
LKS II Orzeł Reńska Wieś – LZS Góral Sidzina 0-4
KGKS Krasna Góra – GLKS Kamiennik 3-3
LZS Przechód – LZS Strzeleczki 4-2

Wyniki zawodów klasa B seniorów 13-14.11.2021 powiqt nyski.

Czarni II Otmuchów - Wójcice - GKS Grodków 4 - 0
LZS Agro Chmiel Ujeździec - LZS Niwnica - Konradowa 8-2
LZS Buków - LZS Śliwice 10 - 1
LZS Siestrzechowice - GKS II Głuchołazy 0 - 3
LZS Trzeboszowice - LKS Biala Nyska 0-5
LZS Rudziczka - LZS Wlodary - Weza 4-7

Klasa B powiat nyski 06-07.11.2021.

Klasa B seniorów powiat nyski 06-07.11.2021.
LZS Rolnik Lasocice – GLKS Kamiennik 2-15
LKS Ogrodnik Chróścina Nyska – Czarni II Otmuchów 1-2
LKS II Atom Grądy Malerzowice – LUKS Delta Bielice 7-2
LZS Maciejowice – LZS Góral Sidzina 2-3
Orzeł II Reńska Wieś – GKS Grodków 10 – 3
KGKS Krasna Góra – LZS Spartan Wójtowice 6-2
LKS Biała Nyska – LZS Siestrzechowice 7-2
Pauza – LZS Buków
GKS II Głuchołazy – LZS Gościce 6-2
LZS Niwnica – Konradowa – LZS Ścinawa Nyska 4-2
LZS Włodary – Węża – LZS Trzeboszowice 8-3
LZS Śliwice – LZS Rudziczka 3-8
LZS Zawada – LZS Przechód 0-3

Klasa B powiat nyski 06-07.11.2021.

Klasa B seniorów 30-31.10.2021 powiat nyski.

LZS Buków – LZS Niwnica – Konradowa 3-1
LZS II Ścinawa Nyska – Korfantów – LZS Agro Chmiel Ujeździec 4-2
LZS Rolnik Lasocice – Spartan Wójtowice 3-2
GKS Grodków – LZS Maciejowice 6-1
GLKS Kamiennik – LKS II Atom Grądy – Malerzowice Małe 14-0
Czarni II Otmuchów Wójcice - KGS Krasna Góra 6 -2
LZS Góral Sidzina – LKS Ogrodnik Chróścina Nyska 0-2
LUKS Delta Bielice – Orzeł II Reńska Wieś 4-8
LZS Trzeboszowice – LZS Śliwice 3-3
LZS Siestrzechowice - LZS Włodary – Węża 4 -2
LZS Gościce – LKS Biała Nyska 5-2
LZS Przechód – LZS Kujawy 4-0

Klasa B seniorów powiat nyski

Klasa B seniorów 23-24.10.2021 powiat nyski.
GLKS Kamiennik – LUKS Delta Bielice - goście nie dojechali na zawody.
LZS Rolnik Lasocice – Czarni II Otmuchów Wójcice – 0-5
KGKS Krasna Góra – LZS Góral Sidzina 2-2
LKS Ogrodnik Chróścina Nyska – GKS Grodków 2-2
LKS II Atom Grądy – Malerzowice Małe – LZS Spartan Wójtowice
LZS Maciejowice – Orzeł II Reńska Wieś 2-8
LZS Tzeboszowice – Pauza (LZS Łąka Jodłów wycofała się z rozgrywek).
LZS Agro Chmiel Ujeździec – LZS Buków 0-4
LKS Biała Nyska – GKS II Głuchołazy 3-2
LZS Niwnica – Konradowa – LZS Rudziczka 5-1
LZS Włodary – Węża – LZS Gościce 3-0
LZS Śliwice – LZS Siestrzechowice 3-2
LZS Czyżowice – LZS Przechód 4-1

Powiat nyski klasa B 10-17.10.2021.

Klasa B seniorów 16-17.10.2021 powiat nyski.

GKS Grodków – KGKS Krasna Góra 3-2
LUKS Delta Bielice – LZS Maciejowice 3-2
Góral Sidzina – LZS Rolnik Lasocice 5-0
LKS Orzeł II Reńska Wieś – LKS Ogrodnik Chróścina Nyska 1-5
Czarni II Otmuchów – Wójcice – LZS Atom II Grądy – Malerzowice Mała 3 - 1
LZS Spartan Wójtowice – GLKS Kamiennik 6 - 1
LZS Gościce - LZS Śliwice 5-2
GKS II Głuchołazy – LZS Włodary II Węża 3-0
LZS Buków – LZS II Ścinawa Nyska – Korfantów 4-9
LZS Siestrzechowice – LZS Łąka – Jodłów 5 - 2
LZS Trzeboszowice – LZS Niwnica – Konradowa 7-0
LZS Rudziczka – LZS Agro Chmiel – Ujeździec 1-1
LZS Przechód – LZS Kolonowice 4-0
Wygenerowano w sekund: 0.02
2,928,375 Unikalnych wizyt