Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

001-02 październik wyniki klasa b powiat nyski.

Wyniki klasa B seniorów powiat nyski 01-02.10.2022 r.

LZS Jasienica Dolna – Czarni Korfantów 2-2
LZS Góral Sidzina – LKS Ogrodnik Chróścina Nyska 2-2
LKS Plon Skoroszyce – GKS Grodków 0-5
LZS Niwnica – Konradowa – LKS II Orzeł Reńska Wieś 0-5
KGKS Krasna Góra – Czarni II Otmuchów – Wójcice
LZS Gościce – LZS Agro Chmiel Ujeździec 3-0
LZS Koperniki – Morów – LZS Maciejowice 7-3
LKS Biała Nyska – LZS Trzeboszowice 2-4
LZS Buków – LZS Siestrzechowice 10-3
LZS Kamienica Nyska – LZS Polski Świętów 3-1
LZS Przechód – Fortuna II Głogówek 3-4

Wyniki klasa B seniorów .powiat nyski

Wyniki klasa B seniorów 24-25.09.2022 r.
LKS Orzeł II Reńska Wieś – KGKS Krasna Góra 4-1
Czarni II Otmuchów – Wójcice – LZS Góral Sidzina 3-4
KKS Czarni Korfantów – LZS Niwnica – Konradowa 8-1
LZS Włodary – Węża – LKS Plon Skoroszyce 6-1
GKS Grodków – LZS Meteor Jasienica Dolna 6-2
LZS Trzeboszowice – LZS Śliwice 21-1
LZS Polski Świętów – LZS Gościce 1-2
LZS Agro Chmiel Ujeździec – LZS Koperniki – Morów 2-5
LZS Siestrzechowice – LZS Kamienica Nyska 0-8
LZS Maciejowice – LKS Biała Nyska 1-3
LZS Łąka Prudnicka – LZS Przechód 6 - 3

Powiat nyski wynikimklasa B seniorów.

Wyniki klasa B seniorów 17-18.09.2022 r.
LZS Jasienica Solna – LZS Włodary – Węża 1-0
LKS Plon Skoroszyce - LKS Ogrodnik Chróścina Nyska – 0-3
LZS Niwnica Konradowa – GKS Grodków 1-7
KGKS Krasna Góra – Czarni Korfantów 8-1
LZS Orzeł II Reńska Wieś – Czarni II Otmuchów Wójcice 2-1
LKS Biała Nyska – LZS Agro Chmiel Ujeździec 17-0
LZS Buków – LZS Śliwce 9-3
LZS Gościce – LZS Siestrzechowice 3-1
LKS Koperniki – Morów – LZS Polski Świętów 4-0
LZS Maciejowice – LZS Trzeboszowice 2-5
LZS Rudziczka – LZS Przechód 1-3

Wyniki powiat nyski klasa B

Wyniki klasa B seniorów 10-11.09.2022 powiat nyski.

LZS Śliwice – LZS Kamienica Nyska 1-13
LZS Polski Świętów - LKS Biała Nyska 1-2
LZS Trzeboszowice – LZS Buków 4 - 2
LZS Agro Chmiel Ujeździec – LZS Maciejowice 1 - 2
LZS Siestrzechowice – LZS Koperniki – Morów 1-3
LZS Czyżowice – LZS Przechód 0-3 vo gospodarze nie rozegrali zawodów, wycofali się z rozgrywek.
Czarni Korfantów – LKS II Orzeł Reńska Wieś 1 - 1
GKS Grodków – KGKS Krasna Góra 6-1
LZS Włodary – Węża – LZS Niwnica – Konradowa 4-0
LKS Ogrodnik Chróścina Nyska – LZS Meteor Jasienica Dolna 2-3
LZS Góral Sidzina – LKS Plon Skoroszyce 4 - 2

Powiat nyski klasa B wyniki 03-04.09.22

Klasa B seniorów powiat nyski 03-04.09.2022 r.

LZS Agro Chmiel Ujeździec – LZS Trzeboszowice 1-1
Czarni Korfantów – Czarni II Otmuchów Wójcice 12-1
LZS Meteor Jasienica Dolna – LZS Góral Sidzina 3-2
LZS Niwnica – Konradowa – LKS Ogrodnik Chróścina Nyska 1 - 4
KGKS Krasna Góra – LZS Włodary Węża 2-3
LZS Kamienica Nyska – LZS Buków 4-4
LKS Biała Nyska LZS Siestrzechowice 6-0
LZS Gościce – LZS Śliwice 11-0
LZS Maciejowice – LZS Polski Świętów 0-2
LZS Chrzelice – LZS Przechód 1-4
KS II Reńska Wieś – GKS Grodków 2-0

Turniej piłki nożnej oldbojów - "Lasocice"

I Turniej Oldbojów Lasocice 2022.

W dniu 23.07.2022 działacze klubu LZS Rolnik Lasocice zorganizowali turniej piłki nożnej oldbojów. W turnieju uczestniczyło 3 drużyny z Nysy, czeskiej Cervena Voda i Lasocic. Inicjatorem organizacji turnieju był Bogdan Pępek, kierownikiem turnieju był Grzegorz Ziółkowski. Zawody sędziował Paweł Pępek.
Turniej odbywał się w sportowej atmosferze przyjaciół z boiska.
Po turnieju odbyło się spotkanie integracyjne. Uczestnicy umówili się na następne spotkanie za rok.
1 mecz
Nysa – Stara Cervena Voda 3:3
Bramki:
Stanisław Wałtosz, Andrzej Lelek x2
Pavel Danilko, Martin Dusza x2

2 mecz
Lasocice – Nysa 3:4
Bramki:
Andrzej Lelek x3, Dariusz Anioł
Rafał Różański x2, Jacek Furmankiewicz

3 mecz
Stara Cervena Voda – Lasocice 5:0
Bramki:
Ruslan Vilkovyi , Pavel Danilko x2, Martin Dusza x2

Tabela końcowa turnieju:
1. Stara Cervena Voda 2 6 8:3
2. Nysa 2 4 7:6
3. Lasocice 2 0 3:9
Składy drużyn :
Stara Cervena Voda:
Martin Dusza, Ruslan Vilkovyi, Jan Macecer, Jan Prochazka, Pavel Danilko, Ladislav Dubcik, Josef Kuban, Ivan Kovalko, Martin Hamadyk
Nysa:
Zbigniew Włodarski, Stanisław Wałtosz, Jarosław Małejki, Dariusz Anioł, Andrzej Lelek, Andrzej Uziębło, Marek Lipka, Zbigniew Stasica
Lasocice:
Robert Smoter, Krzysztof Świniuch, Bogdan Pępek, Janusz Szpak, Jacek Furmankiewicz, Krzysztof Polak, Sławomir Osysko, Rafał Różański, Aleksy Różański

Turniej piłki nożnej plażowej.

I Memoriał Pawła i Mariusza Lipińskich w Beach Soccerze na boisku plażowym w Otmuchowie - Wójcicach - 09.07.2022. godz.10.00.

1. W dnu 09.07.2022 na plaży w Otmuchowie – Wójcicach koledzy zorganizowali turniej piłki nożnej plażowej pamięci Pawła i Mariusza Lipińskich, wieloletnich zawodników klubu LZS Wójcice.
2. Turniej zorganizował Łukasz Biłobran przy współudziale Tomasza Rak, Mateusza Michałowicza i kolegów z drużyny.
3. Zawody sędziował Ryszard Wawro, a sekretariat prowadził Piotr Janczar.
4. Sponsorem turnieju była grupa Górażdże Cement.
5. Na turnieju obecni byli rodzice, siostry i synowie którzy dokonali otwarcia turnieju i wręczyli nagrody najlepszym drużynom i zawodnikom.
6. Organizator zadbał o poczęstunek dla uczestników.
7. Turniej odbywał się w sportowej i miłej atmosferze, byli kibice, wszyscy wspominali przedwcześnie zmarłych zawodniów.
8. Do turnieju zgłosiły się następujące drużyny
 Eljot Nysa
 Czarni Otmuchów
 Orlik Otmuchów
 LZS Wójcice
 Sudety Burgrabice
Wyniki zawodów

Czarni Otmuchów – Sudety Burgrabice 5-2
Orlik Otmuchów – LZS Wójcice 6-0
Czarni Otmuchów – Eljot Nysa 1-4
Sudety Burgrabice – Orlik Otmuchów 2-5
LZS Wójcice – Czarni Otmuchów 2-2 karne 0-1
Orlik Otmuchów – Eljot Nysa 4-1
LZS Wójcice – Sudety Burgrabice 1-5
Czarni Otmuchów – Orlik Otmuchów 1 - 6
Sudety Burgrabice – Eljot Nysa 3-2
Eljot Nysa – LZS Wójcice 3-2

Tabela końcowa turnieju:
Lp. Nazwa drużyny Ilość meczy Punkty Bramki
1 Orlik Otmuchów 5 12 21-4
2 Eljot Nysa 5 6 10-10
3 Czarni Otmuchów 5 6 9-14
4 Sudety Burgrabice 5 6 12-13
5 LZS Wójcice 5 0 5-16

Najlepszy zawodnik turnieju – Tomasz Rak
Najlepszy bramkarz turnieju – Tomasz Dąbrowski.

Organizator: Sekretarz turnieju
Łukasz Biłobran Piotr Janczar.

Wyniki klasa B 19.06.22

Wyniki Klasa B seniorów powiat nyski 19.06.2022 r.

LKS Biała Nyska - LZS Trzeboszowice 9-1
GKS II Głuchołazy – LZS Trzeboszowice 4-1
LZS Niwnica – Konradowa - LZS Agro Chmiel Ujeździec 7-2
LZS Włodary Węża – LZS Rudziczka- 14-0
LZS Śliwice – LZS Buków 3-3

Powiat nyski wyniki klasa B 11-12.06.22

Wyniki klasa B seniorów powiat nyski 11-12.06.2022r.

Czarni II Otmuchów – Wójcice – LKS Ogrodnik Chróścina Nyska 1 – 4
GKS Grodków - LKS II Orzeł Reńska Wieś 7-0
LZS Przechód – LZS Zawada 4-3
LZS Spartan Wójtowice – KGKS Krasna Góra 0-3 vo
LZS Sidzina – LZS Maciejowice 3-0 vo
GLKS Kamiennik – LZS Rolnik Lasocice 3-0 vo
LZS Włodary – Węża – LZS Niwnica – Konradowa 5-1
LKS Biała Nyska – LZS Agro Chmiel Ujeździec 2-1
GKS II Głuchołazy – LZS II Ścinawa Nyska Korfantów 5-0
LZS Gościce – LZS Buków
LZS Siestrzechowice – LZS Rudziczka 3-4

Wyniki klasa B 04-05.06.2022.

Wyniki klasa B seniorów 04-05.06.2022 powiat nyski.

KGKS Krasna Góra – LZS Rolnik Lasocice 7-1
LZS Maciejowice – GLKS Kamiennik 1-5
GKS Grodków – Czarni II Otmuchów – Wójcice 7-3
LZS Trzeboszowice – LZS Włodary – Węża 4 - 2
LZS Gościce – Unia II Głuchołazy 0-4
LZS Siestrzechowice – LKS Biała Nyska 10-2
LZS Rudziczka – LZS Śliwice 4-2
LZS II Ścinawa Nyska – Korfantów – LZS Niwnica – Konradowa 8-1
LZS Przechód – LZS Chrzelice 1-2

Wyniki powiat nyski klasa B

Wyniki klasa B seniorów powiat nyski 28-29.05.22 r.

LZS Agro Chmiel Ujeździec – LZS II Ścinawa Nyska – Korfantów 2-6
LKS II Atom Grądy Malerzowice Małe – GLKS Kamiennik 0-3 vo
LZS Sparta Wójtowice – LZS Rolnik Lasocice 0-3 vo
KGKS Krasna Góra – Czarni II Otmuchów – Wójcice 5-1
Ogrodnik Chróścina Nyska – Góral Sidzina 1-1
LZS Maciejowice – GKS Grodków 1 - 4
Orzeł II Reńska Wieś – LUKS Delta Bielice 3-0 vo
LZS Niwnica – Konradowa – LZS Buków 3-8
LZS Śliwice – LZS Trzeboszowice 2 - 9
LZS Włodary – Węża – LZS Siestrzechowice 6-1
LKS Biała Nyska – LZS Gościce 3-10
LZS Kujawy – LZS Przechód 2-5

Wyniki klasa B 21-22.05 powiat nyski.

Wyniki Klasa B seniorów powiat nyski 21-22.05.2022 r.
GKS Grodków – Ogrodnik Chróścina Nyska 0-2
LKS II Orzeł Reńska Wieś – LZS Maciejowice bw.
Góral Sidzina – GKS Krasna Góra 7-0
Czarni II Otmuchów wójcice – LZS Rolnik Lasocice 11-0
Sparta Wójtowice – LKS II Atom Grądy Malerzowice Małe obustronny vo
LUKS Delta Bielice – GLKS Kamiennik 0-3 vo
LZS II Ścinawa Ny6ska – Korfantów – LZS Trzeboszowice 3-2
LZS Gościce – LZS Włodary – Węża 2-1
GKS II Głuchołazy - LKS Biała Nyska 13-1
LZS Siestrzechowice –LZS Śliwice 4-1
LZS Rudziczka – LZS Niwnica 0-5
LZS Buków – LZS Agro chmiel Ujeździec 13-1
LZS Przechód – LZS Czyżowice 4-3

Klasas B seniorów powiat nyski.

Klasa B seniorów powiat nyski 14-15.05.2022 r klasa B seniorów.

LZS Rolnik Lasocice – LZS Góral Sidzina 2-4
GLKS Kamiennik – Spartan Wójtowice 3-0
Ogrodnik Chróścina Nyska - LZS II Orzeł Reńska Wieś 6-2
LKS II Atom Grądy Malerzowice Małe – Czarni II Otmuchów – Wójcice 0-3 vo
LZS Maciejowice – LUKS Delta Bielice 3-0 vo
KGKS Krasna Góra – GKS Grodków 5-3
LZS Śliwice – LZS Gościce 5-4
LZS Agro Chmiel Ujeździec – LZS Rudziczka 1-4
LZS II Ścinawa Nyska – Korfantów – LZS Buków 7-1
LZS Niwnica – Konradowa – LZS Siestrzechowice 2-5
LZS Włodary – Węża – GKS II Głuchołazy 3-3
LZS Kolnowice – LZS Przechód 1-8

Wyniki klasa Bpowiat nyski 07-08.05.2022

Wyniki klasa B seniorów 07-08.05.2022 powiat nyski.

GKS Grodków – LZS Rolnik Lasocice 7-1
Czarni II Otmuchów – Wójcice – GLKS Kamiennik 0-1
LZS Maciejowice – LKS Ogrodnik Chróścina Nyska 5-3
LKS II Orzeł Reńska Wieś – KGKS Krasna Góra 3-3
Góral Sidzina – LKS II Atom Grądy – Malerzowice Małe 3-0 vo
LUKS Delta Bielice – Spartan Wójtowice – obustronny walkower
LZS Trzeboszowice – LZS Agro Chmiel Ujeździec 3-1
LKS Biała Nyska – LZS Włodary Węża 3 -7
GKS II Głuchołazy – LZS Śliwice 12-2
LZS Siestrzechowice – LZS Niwnica – Konradowa
LZS Rudziczka – LZS II Ścinawa Nyska – Korfantów 2-4
LZS Przechód – Partyzant Kazimierz 2-4

Wyniki 30.04 - 01.05.2022.

Klasa B seniorów wyniki 30.04.22 – 01.05.2022 powiat nyski.

LZS Rolnik Lasocice – LJS II Orzeł Reńska Wieś 2-3
GLKS Kamiennik – LZS Góral Sidzina 4-2
LKS Ogrodnik Chróścina Nyska – LUKS Delta Bielice 3-0 vo
LKS II Atom Grądy Malerzowice Małe – GKS Grodków 0-3 vo
LZS Sparta Wójtowice Czarni II Otmuchów – Wójcice 0-3 vo
KGKS Krasna Góra – LZS Maciejowice bw.
LZS Agro Chmiel Ujeździec – LZS Siestrzechowice 1 – 10
LZS Buków – LZS Rudziczka 6-2
LZS Niwnica Konradowa – LZS Gościce 0-4
LZS Śliwice – LKS Biała Nyska 5-6
LZS II Ścinawa Nyska – LZS Trzeboszowice – przełożony na 21.05.2022.
LZS Stare Kotkowice – LZS Przechód 3-3

Wyniki 23-24.04.2022 .

Klasa B seniorów powiat nyski 23-24.04.2022 r.

GKS Grodków – GLKS Kamiennik 3-3
LKS Ogrodnik Chróścina Nyska – KGKS Krasna Góra 1-1
LZS Maciejowice – LZS Rolnik Lasocice 9 - 0
LUKS Delta Bielice – Czarni II Otmuchów – Wójcice 0-3 vo
Góral Sidzina – LZS Spartan Wójtowice 3-0 vo
LKS II Orzeł Reńska Wieś – LKS II Atom Grądy Malerzowice Małe 3-0 vo.
LZS Trzeboszowice – LZS Buków 3-4
LZS Włodary Węża – LZS Śliwice 4 - 0
GKS II Głuchołazy – LZS Niwnica Konradowa 4 - 2
LZS Gościce – LZS Agro Chmiel Ujeździec 9 - 2
LZS Siestrzechowice – LZS II Ścinawa Nyska – Korfantów 6 - 0
LZS Przechód – LZS Polonia Pogórze 4-5

Wyniki klasa B 09-10.04.2022 powiat nyski.

Wyniki 09-10.04.2022 klasa B seniorów powiat nyski.

LZS Rolnik Lasocice – LKS Ogrodnik Chróścina Nyska 1-3
GLKS Kamiennik – LKS II Orzeł Reńska Wieś 6-1
Czarni II Otmuchów – Góral Sidzina 1-3
LKS II Atom Grądy – Malerzowice – LZS Maciejowice 0-3vo
LZS Spartan Wójtowice – GKS Grodków 0-3 vo
KGKS Krasna Góra - LUKS Delta Bielice 3-0 vo
LZS Agro Chmiel Ujeździec – GKS II Głuchołazy 1-10
LZS Rudziczka – LZS Trzeboszowice 0-8
LZS Buków – LZS Trzeboszowice 2-2
LZS II Ścinawa Nyska – Korfantów - LZS Gościce 2-2
LZS Niwnica - Konradowa - LKS Biała Nyska 1-2
Fortun II Głogówek – LZS Przechód 6-5
Wygenerowano w sekund: 0.03
3,008,534 Unikalnych wizyt