Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Wyniki klasa B seniorów

Wyniki klasa B seniorów 17-18.06.2017 powiat nyski.

LKS Plon Skoroszyce – LZS Rolnik Lasocice 6-3 w dniu- 11.06.2017
Błękitni Biskupów – LZS Polski Świętów 0-3 vo
LZS Domaszkowice – Podzamcze Nysa 2 - 5
LZS Kępnica – LUKS Mańkowice – Piątkowice 3 - 3
LZS Niwnica Konradowa – LUKS Delta Bielice 6 - 2
LZS Włodary – Węża – LKS II Bodzanów Nowy Świętów 4 - 3
LZS Goworowice – LZS Łąka – Jodłów 4 - 0
Czarni II Otmuchów – Wójcice – LZS Siestrzechowice 2 - 2
KS Lubiatów – LZS Malerzowice Małe 0-3 vo
LKS Goświnowice – LZS Agro Chmiel Ujeździec 1 - 1
LZS Śliwice – LZS Kamienica Nyska 5- 4
LKS Biała Nyska – LZS Koperniki – Morów 2 - 1
Unia II Głuchołazy – LZS Łąka Prudnicka 1-3

Terminy pracy biura OZPN w Nysie.

Godziny pracy biura w Nysie w czerwcu 2017
ul Piłsudskiego 41 .

01.06.2017 godz.15.30-17.00
05.06.2017 godz.15.30-17.00
06.06.2017 godz.15.30-17.00
07.06.2017 godz.15.30-17.00
12.06.2017 godz.15.30-17.00
13.06.2017 godz.15.30-17.00
16.06.2017 godz.15.30-17.00
19.06.2017-godz.15.30-17.00
21.06.2017 godz.15.30-17.00
22.06.2017 godz.15.30-17.00
26.06.2017 godz.15.30-17.00
27.06.2017 godz.15.30-17.00
30.06.2017 godz.16.30-17.00
03.07.2017 godz.15.30-17.00
04.07.2017 godz.15.30-17.00

Wyniki klasa B seniorów

Wyniki klasa B powiat nyski 10-11.06.2017 .

10.06.2017.

LZS Domaszkowice – LZS Włodary – Węża 1-3
LZS Przechód – Unia Tułowice 4-4
LZS Podzamcze Nysa – LUKS Delta Bielice 5-1

11.06.2017

LKS Ogrodnik Chróścina Nyska – LZS Wojsław 3-3
LUKS Mańkowice – Piątkowice – LZS Polski Świętów 7-0
LZS Kępnica – LZS Niwnica – Konradowa 3-3
LZS Sękowice – KS II Bodzanów Nowy Świętów 0-3 vo
LKS Plon Skoroszyce – LZS Rolnik Lasocice
LZS Łąka Jodłów – LKS Koperniki – Morów 0-0
LZS Kamienica Nyska – LKS Biała Nyska 0-7
LZS Agro Chmiel Ujeździec- ZS Śliwice 11-3
LZS Malerzowice Małe – LKS Goświnowice 4-0
KS Lubiatów – Czarni II Otmuchów Wójcice 0-3 vo
LZS Siestrzechowice – LZS Goworowice 4-9

Wyniki klasa B seniorów

Wyniki klasa B seniorów 03-04.06.2017 r.

LZS Agro Chmiel Ujeździec – LZS Malerzowice Małe 1 – 8
LZS Polski Świętów - LZS Sękowice goście nie dojechali na zawody.
LKS Biała Nyska – LZS Siestrzechowice 6-2

04.06.2017.

LZS Włodary – Węża – LZS Niwnica Konradowa 2 - 2
LUKS Delta Bielice – KZS Błękitni Biskupów 3-0 vo
LZS Rolnik Lasocice – LZS Kępnica 3 - 1
LUKS Mańkowice – Piątkowice – LZS Domaszkowice 7 - 1
KS II Bodzanów – Nowy Świętów – Podzamcze Nysa 0 - 5
LKS Goświnowice – LZS Łąka Jodłów
Czarni II Otmuchów Wójcice – LZS Kamienica Nyska 1 - 2
LZS Goworowice – LZS Koperniki Morów 1 - 3
LZS Śliwice – KS Lubiatów 3-0 vo
LZS Przechód – GKS II Głuchołazy

Wyniki klasa B

Wyniki klasa B seniorów powiat nyski 27-28.05.2017.

27.05.2017
LZS Podzamcze Nysa – LUKS Mańkowice 0-1
LZS Domaszkowice – LZS rolnik Lasocice 2 -4
LKS biała Nyska – LZS Agro Chmiel Ujeździec 11-1
LZS Łąka – Prudnicka – LZS Przechód 4-2

28.05.2017
LKS Plon Skoroszyce – LZS Polski Świętów 1 - 2
LZS Sękowice – LUKS Delta Bielice mecz się nie odbył
LZS Błękitni Biskupów – LZS Włodary Węża 0-3 vo
LZS Niwnica – Konradowa – KS II Bodzanów Nowy Świętów 1 -2
LZS Siestrzechowice – LZS Łąka Jodłów 1 - 2
Czarni II Otmuchów Wójcice – LKS Goświnowice 0 - 1
LZS Goworowice – KS Lubiatów 3-0 vo
LZS Śliwice – LZS Malerzowice Małe 2-12
LZS Koperniki – Morów – LZS Kamienica Nyska 3 - 2
GKS II Głuchołazy – LZS Chrzelice 3 - 5

Wyniki klasa B

Wyniki klasa B seniorów 20-21.05.2017.

20.05.2017
LZS Polski Świętów – LZS Kępnica 2-6
LZS Agro Chmiel Ujeździec- LZS Koperniki –Morów 5 - 1

21.05.2017
LZS Niwnica – Konradowa 3-0vo
LZS Włodary-Węża – LZS Sękowice 9-1
LUKS Delta Bielice – LKS Plon Skoroszyce
LZS Rolnik Lasocice – Podzamcze Nysa 0-4
KS II Bodzanów Nowy Świętów – LUKS Mańkowice – Piątkowice 4-1
LZS Siestrzechowice – KS Lubiatów 3-0 vo
LKS Goświnowice – LZS Goworowice 1-5
LZS Śliwice – Czarni II Otmuchów-Wójcice 2-4
LZS Malerzowice Małe – LKS Biała Nyska 3-4
LZS Kamienica Nyska – LZS Łąka – Jodłów 3-0
LZS Kolnowice – LZS Przechód 3 - 3
LZS Zieloni Ligota Tułowicka – GKS II Głuchołazy 7-1
Czarni Przylesie - Ogrodnik Chróścina Nyska 3-3

Biuro OZPN w Nysie

Komunikat w sprawie pracy biura OZPN w Nysie.

Informujemy, że w związku z wyjazdem służbowym biuro OZPN w dniu 16.05.2017 (wtorek) będzie nieczynne.
W związku z powyższym biuro będzie czynne w dniu następnym w środę tj.17.05.2017 w godz. 15.30-17.00.
Za niedogodności przepraszamy.

Wyniki klasa B powiat nyski

13.05.2017
LZS PRZECHÓD - LZS CHRZELICE 1 - 3
LZS DOMASZKOWICE - LZS POLSKI ŚWIĘTÓW 1 - 4
14.05.2017
LKS OGRODNIK CHRÓŚCINA NYSKA - LZS GAŁĄŻCZYCE
LZS BŁĘKITNI BISKUPÓW - KS II BODZANÓW NOWY ŚWIĘTÓW 0 : 3 VO
LZS SĘKOWICE - LZS NIWNICA KONRADOWA 1 - 3
LKS PLON SKOROSZYCE - LZS WŁODARY WĘŻA 3 - 1
LZS KĘPNICA - LUKS DELTA BIELICE 1 - 0
LZS PODZAMCZE NYSA - PAUZA
LUKS MAŃKOWICE – PIĄTKOWICE - LZS ROLNIK LASOCICE 5 - 3
LZS ŁĄKA JODŁÓW - KS LUBIATÓW 3 – 0 VO
LKS GOŚWINOWICE - LZS SIESTRZECHOWICE 3 - 1
LZS GOWOROWICE - LZS ŚLIWICE 1 - 2
MZLKS CZARNI II OTMUCHÓW –WÓJCICE -LKS BIAŁA NYSKA 1 - 3
LZS KOPERNIKI –MORÓW -LZS MALERZOWICE MAŁE 2 - 1
LZS KAMIENICA NYSKA - LZS AGRO - CHMIEL UJEŹDZIEC 6 - 4
GKS II POLKON KONRADÓW GŁUCHOŁAZY -KS UNIA TUŁOWICE 2 - 3

Liga żaków

Komunikat nr 3 z dnia 06.05.2017 liga żaków .

1. Informujemy, że w dniu 06.05.2017 na boisku „Orlik” ul Bohaterów Warszawy w Głuchołazach rozegrano zawody ligi żaków.
2. Gospodarzami zawodów był klub UKS Hattrick Głuchołazy, który zaprosił wszystkich uczestników na ciepły posiłek. Kierownikiem turnieju był Grzegorz Komar.
3. Zawody sędziował Pan Kamil Kluczyński KS Opole.
4. Koordynatorem i organizatorem rozgrywek jest Piotr Janczar.

06.05.2017 godz.09.30-13.40 boisko „Orlik” w Głuchołazach ul Bohaterów Warszawy

Lp. Gospodarze Goście Wynik
1. Polonia Nysa Orlik I Prudnik 0-1
2. Orlik III Prudnik UKS I Hattrick Głuchołazy 0-4
3. Orlik II Prudnik - Polonia Nysa 0-2
4. Orlik III Prudnik - GKS Głuchołazy 2-3
5. UKS I Hattrick Głuchołazy - Polonia Nysa 1-0
6. Orlik I Prudnik GKS Głuchołazy 4-0
7. Orlik III Prudnik - Orlik II Prudnik 1-1
8. GKS Głuchołazy Orlik II Prudnik 3-0
9. Polonia Nysa - UKS II Hatrick Głuchołazy 1-0
10. Orlik I Prudnik - Orlik III Prudnik 6-1
11. GKS Głuchołazy - Polonia Nysa 0-5
12 UKS II Hatrick Głuchołazy Orlik III Prudnik 1-3
13 Orlik I Prudnik - UKS I Hattrick Głuchołazy 0-6
14 UKS I Hattrick Głuchołazy - Orlik II Prudnik 2-1
15. Polonia Nysa - Orlik III Prudnik 1-1
16 UKS II Hatrick Głuchołazy - Orlik I Prudnik 0-2

Tabela po 3 kolejce ligi żaków rozgrywanych w dniu 06.05.2017.

Lp. Nazwa drużyny Ilość meczy Ilość punktów Bramki
1 UKS I Hattrick Głuchołazy 14 38 42-5
2 Orlik I Prudnik 10 25 29-10
3 Czarni Otmuchów 9 16 20-14
4 Polonia Nysa 6 10 9-3
5 UKS II Hattrick Głuchołazy 12 10 13-17
6 Sparta I Paczków 5 9 10-5
7 Orlik II Prudnik 9 8 8-18
8 GKS Głuchołazy 9 6 8- 27
9 Orlik III Prudnik 6 5 8-16
10 Sparta II Paczków 5 3 4-15
11 Sparta Pogoń Prudnik 5 0 2-23

Liga orlików

Komunikat nr 3 z dnia 06.05.2017 liga orlików .

1. Informujemy, że w dniu 06.05.2017 na boisku „Orlik” ul Kościuszki 76 w Prudniku rozegrano zawody ligi orlików.
2. Gospodarzami zawodów był klub „Orlik’ Prudnik.
3. Koordynatorem i organizatorem rozgrywek jest Piotr Janczar.

06.05.2017 godz.09.30-13.40 boisko „Orlik” w Prudniku ul Kościuszki 76

Lp. Gospodarze Goście Wynik
1 Orlik II Prudnik - Fortuna Głogówek 1-0
2 UKS Hattrick Głuchołazy - GKS Głuchołazy rewanż 1-0
3 Orlik I Prudnik - Orlik II Prudnik rewanż 2-0
4 Fortuna Głogówek - UKS Hattrick Głuchołazy 2-0
5 GKS Głuchołazy - Fortuna Głogówek 0-8
6 UKS Hattrick Głuchołazy - Orlik I Prudnik 2-0
7 Orlik I Prudnik - GKS Głuchołazy 6-0
8 Orlik II Prudnik - UKS Hattrick Głuchołazy 3-1
9 Fortuna Głogówek - Orlik I Prudnik 1-2
10 GKS Głuchołazy - Orlik II Prudnik 0-9

Tabela po 3 kolejce ligi orlików rozgrywanych w dniu 06.05.2017.

Lp. Nazwa drużyny Ilość meczy Ilość punktów Bramki
1 Orlik I Prudnik 8 17 16-4
2 Sparta Paczków 5 15 18-1
3 Orlik II Prudnik 8 13 14-5
4 UKS Hattrick Głuchołazy 9 13 13-10
5 Polonia I Nysa 5 12 14-2
6 Czarni II Otmuchów 4 6 12-1
7 Fortuna Głogówek 4 6 11-3
8 LUKS Pakosławice 3 5 1-0
9 Czarni I Otmuchów 5 5 6-14
10 Polonia II Nysa 5 1 2-15
11 Sparta Pogoń Prudnik 4 0 0-16
12 GKS Głuchołazy 4 0 0-24
13 GLKS Kamiennik x x x
14 Polonia III Nysa x x x
15 LKS Atom Grady-Goświnowice x x x

Wyniki klasa B

Wyniki klasa B seniorów powiat nyski 06-07.2017 r.

06.05.2017

LZS Polski Świętów – Podzamcze Nysa 1-6
LKS Biała Nyska – LZS Goworowice 4-2

07.05.2017

Błękitni Biskupów – LZS Sękowice 0 – 3 vo
LZS Niwnica – Konradowa – LKS Plon Skoroszyce 2-1
LZS Włodary – Węża – LZS Kępnica 3 - 6
LUKS Delta Bielice – LZS Domaszkowice 5 - 1
LKS II Bodzanów-Nowy Świętów – LZS Rolnik Lasocice 5 - 3
KS Lubiatów – LKS Goświnowice 0 - 10
LZS Siestrzechowice – LZS Śliwice 3 - 0
LKS Koperniki-Morów – Czarni II Otmuchów-Wójcice 1 - 0
LZS Malerzowice Małe – LZS Kamienica Nyska 4 - 0
LZS Łąka – Jodłów – LZS Agro Chmiel Ujeździec 0 - 1
Grom Szybowice- GKS II Głuchołazy 2 - 4
LZS Zieloni Ligota Tułowicka – LZS Przechód 5 - 3
LZS Młodoszowice – LKS Ogrodnik Chróścina Nyska 1 - 2

Terminy pracy biura w Nysie maj 2017.

Terminy pracy biura OZPN w Nysie ul Piłsudskiego 41 w miesiącu maju 2017 r.

Lp. Data Godziny
1 02.05.2017 wtorek 15.30-17.00
2 04.05.2017 czwartek 15.30-17.00
3 05.05.2017 piątek 15.30-17.00
4 08.05.2017 poniedziałek 15.30-17.00
5 09.05.2017 wtorek 15.30-17.00
6 10.05.2017 środa 15.30-17.00
7 15.05.2017 poniedziałek 15.30-17.00
8 16.05.2017 wtorek 15.30-17.00
9 23.05.2017 wtorek 15.30-17.00
10 24.05.2017 środa 15.30-17.00
11 25.05.2017 czwartek 15.30-17.00
12 29.05.2017 poniedziałek 15.30-17.00
13 30.05.2017 wtorek 15.30-17.00
14 01.06.2017 czwartek 15.30-17.00
15 05.06.2017 poniedziałek 15.30-17.00
16 06.06.2017 środa 15.30-17.00

Telefon kontaktowy 77 433 08 03 lub 664 340 167 – Piotr Janczar.

Przyjmowanie wniosków na licencje klubowe

PRZYJMOWANIE WNIOSKÓW LICENCYJNYCH NA SEZON 2017/2019
ODBYWA SIĘ W NYSIE W BIURZE OZPN UL PIŁSUDSKIEGO 41.

ZADANIE REALIZUJE CZŁONEK KOMISJI DS. LICENCJI KLUBOWEJ OZPN OPOLE MIECZYSŁAW BIAŁKOWSKI.

TERMINY PRZYJMOWANIA WNIOSKÓW:
11.05.2017 CZWARTEK - W GODZ.15:00-18:00
18.05.2017 CZWARTEK - W GODZ.15:00-18:00
25.05.2017 CZWARTEK W GODZ.15:00-18:00
Kluby IV ligi na sezon 2017/2018;
Klasy Okręgowej i klas niższych na sezon 2017/2018 i 2018/2019: obowiązują formularze 10.1.1.; 10.1.2.; oświadczenia 10.2.1.; 10.2.2.; 10.2.3.; 10.2.4.; 10.2.5.; /podręcznik licencyjny dla klubów IV ligi i klas niższych na sezon 2016/2017 i następne”; oraz uchwała zarządu OZPN. nr 10/2017 z dnia 27.01.2017r. - http://pilkaopolska.pl/komisja-ds-licencji-klubowych/.

DOKUMENTY WYMAGANE PRZY SKŁĄDANIU WNIOSKÓW NA LICENCJE KLUBOWE DLA DRUŻYN IV LIGI I NIŻSZYCH KLAS ROZGRYWKOWYCH, ORAZ DRUŻYN MŁODZIEŻOWYCH:
1. WNIOSEK O PRZYZNANIE LICENCJI PODPISANY PRZEZ UPOWAŻNIONE OSOBY, ZAWIERAJĄCY:
 DANE PEŁNOMOCNIKA DS PROCEDURY LICENCYJNEJ
 KRYTERIA PRAWNE
 KRYTERIA SPORTOWE
 KRYTERIA INFRASTRUKTURALNE
 KRYTERIA DOTYCZĄCE PERSONELU
 KRYTERIA DOTYCZĄCE FINANSÓW
2. WYPIS Z KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO LUB WYPIS Z EWIDENCJI STAROSTY POWIATOWEGO.
3. ZAŚWIADCZENIE ZUS-u O NIEZALEGANIU W OPŁACANIU SKŁADEK
4. KOPIA OPŁATA: IV- 400 ZŁ O – 200 ZŁ A - 150 ZŁ B -100 ZŁ MŁODZIEŻOWE -ZWOLNIONE Z OPŁATY.
5. KOPIĘ UMOWĘ UŻYCZENIA OBIEKTU NA KTÓRYM ROZGRWANE BĘDĄ ZAWODY.
6. KOPIĘ PROTOKOŁU WERYFIKACJI BOISKA.
7. KOPIĘ LICENCJI TRENERA DO PROWADZENIA DRUŻYNY/ WSZYSTKIE KLASY ROZGRYWKOWE
8. KOPIĘ LICENCJI KIEROWNIKA DS. BEZPIECZEŃSTWA / OBOWIĄZUJE DLA KLUBÓW IV LIGI.
9. KOPIĘ LICENCJI SPIKERA/ OBOWIAZUJE DLA KLUBÓW IV LIGI.

Formularze dostępne są na stronie internetowej OZPN, zakładka komisja ds. Licencji klubowych – druki do pobrania. http://pilkaopolska.pl/komisja-ds-licencji-klubowych/
Kluby IV ligi na sezon 2017/2018 i Klasy Okręgowej na sezon 2017/2018 i 2018/2019 – do dnia 15 Maja 2017r.pozostałe kluby składają wnioski licencyjne do dnia 31 Maja 2017r. /wymagane wzory dokumentów na stronie 31.Podręcznika Licencyjnego dla klubów IV ligi i niższych klas rozgrywkowych.
W POWIECIE NYSKIM ZADANIE REALIZUJE CZŁONEK KOMISJI DS. LICENCJI KLUBOWEJ OZPN OPOLE MIECZYSŁAW BIAŁKOWSKI TEL.KONTAKTOWY : 728 274 782.

Wyniki klasa B powiat nyski

Klasa B seniorów 22-23.04.2017 powiat nyski.

22.04.2017 sobota

LZS Polski Świętów - LZS Rolnik Lasocice 3 – 4
LZS Włodary Węża – Podzamcze Nysa 1 – 6

23.04.2017 niedziela

LZS Dytmarów – GKS II Głuchołazy 2-0
Grom Szybowice – LZS Przechód 3 - 0
LKS Goświnowice – LZS Śliwice 8-0
KS Lubiatów – LKS Biała Nyska 1-5
LZS Siestrzechowice – LZS Koperniki-Morów 0-3
LZS Kamienica Nyska- LZS Goworowice 2-1
LZS Agro Chmiel Ujeździec – Czarni II Otmuchów-Śliwice 4-3
LZS Malerzowice Małe – LZS Łąka – Jodłów 3-0
LZS Sękowice – LKS Plon Skoroszyce 2-7
LZS Błękitni Biskupów – LZS Kępnica 0-3vo
LZS Niwnica – Konradowa-LZS Domaszkowice 4-0
LUKS Delta Bielice – LUKS Mańkowice – Piątkowice 1-3
LZS Polonia Przylesie – LKS Ogrodnik Chróścina Nyska 1 - 2

Turnieje orlików i żaków

Komunikat w sprawie turnieju orlików.

Informujemy, że najbliższe turnieje orlików które miały zostać rozegrane w dniu 22.04.2017 w godz. 10.00 - 14.00 w Głogówku na sztucznej nawierzchni, oraz turniej żaków w dniu 22.04.2017 w godz.10.00-14.00 w Paczkowie na sztucznej i naturalnej nawierzchni ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne zostają odwołane.

Turniej orlików Pakosławice.

Komunikat nr 2 z dnia 08.04.2017 z II kolejki ligi orlików .

1. Informujemy, że w dniu 08.04.2017 na boisku wielofunkcyjnym przy Gimnazjum w Pakosławicach rozegrano turniej orlików organizowany przez biuro OZPN w Nysie.
2. Gospodarzem zawodów był klub LUKS Pakosławice.
3. Zawody sędziował Urbaniak Adam.
5.Kierownikiem turnieju był Robert Bułka, koordynatorem turnieju jest Piotr Janczar.
6. Wyniki zawodów:

Lp. Gospodarze Goście Wynik
1. LUKS Pakosławice - Orlik II Prudnik 0-0
2. Czarni II Otmuchów - Orlik I Prudnik 1-1
3 Orlik I Prudnik Sparta Pogoń Prudnik 4-0
4. LUKS Pakosławice - Czarni II Otmuchów 0-0
5. Orlik I Prudnik LUKS Pakosławice 0-0
6. Czarni II Otmuchów - Orlik II Prudnik 1-0
7. Sparta Pogoń Prudnik - LUKS Pakosławice 0-1
8. Czarni II Otmuchów - Sparta Pogoń Prudnik 10-0
9. Orlik II Prudnik - Orlik I Prudnik 0-1
10. Sparta Pogoń Prudnik Orlik II Prudnik 0-1

Tabela po turnieju orlików rozgrywanych w dniu 08.04.2017 w Pakosławicach:

1 miejsce Sparta Paczków 5 meczy;15 punktów bramki 18-1
2 miejsce Polonia II Nysa 5 meczy 12 punktów; bramki 14-2
3 miejsce Orlik I Prudnik 1-1;4-0;0-0;1-0; 4 mecze; 8pkt. bramki 6-1
4 miejsce Hattrick Głuchołazy 5 meczy; 7 punktów; bramki 9-5
5 miejsce Czarni II Otmuchów 1-1;0-0;1-0;10-0; 4m;6pkt.;bramki 12-1
6 miejsce LUKS Pakosławice 0-0;0-0;1-0;3 mecze; 5 pkt. bramki 1-0
7 miejsce Czarni I Otmuchów 5 meczy; 5 punktów; bramki 6-14
8 miejsce Orlik II Prudnik 0-0;0-1;0-1;1-0 4 mecze 4 pkt. bramki 1-2.
9 miejsce Polonia II Nysa 5 meczy; 1 punkt; bramki 2-15
10 miejsce Sparta Pogoń Prudnik 0-4;0-1;0-10;0-1; 4m; 0 pkt. bramki 0-16

Klasa B seniorów

Klasa B powiat nyski 08-09.04.2017 .

LKS Biała Nyska – LKS Goświnowice 8-0
LZS Kamienica Nyska – LZS Siestrzechowice 0-1
LZS Goworowice – LZS Agro Chmiel Ujeździec 5 - 1
MZLKS Czarni II Otmuchów-Wójcice- LZS Malerzowice Małe 3 - 4
LZS Łąka – Jodłów – LZS Śliwice 4 - 0
LZS Koperniki-Morów – KS Lubiatów 5-0
GKS II Głuchołazy- LZS Czyżowice 3 - 4
LZS Podzamcze Nysa – LZS Niwnica-Konradowa 0-3
LZS Kępnica – LZS Sękowice 5-0
LZS Rolnik Lasocice – LUKS Delta Bielice 4-2
LKS Plon Skoroszyce – KS II Bodzanów-Nowy Świętów 1-5
LUKS Mańkowice-Piątkowice --LZS Włodary-Węża 8-0
LKS Ogrodnik Chróścina Nyska – LZS Wierzbnik 0-0
Wygenerowano w sekund: 0.04
2,018,441 Unikalnych wizyt