Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Turniej halowy dla orlików i żaków

Zaproszenie
Zapraszam drużyny żaków i orlików do udziału w halowych turniejach piłki nożnej orlików i żaków. Turnieje zostaną rozegrane w hali sportowej w Nysie ul Sudecka 28 w dniu 09.12.2017 .
Turniej żaków rozpoczęcie godz. 08.15 w dniu 09.12.2017 rocznik 2009 i młodsi.
turniej orlików rozpoczęcie godz.11.00 w dniu 09.12.2017 rocznik 2007 i młodsi.
Warunkiem przystąpienia do turnieju jest posiadanie pełnoletniego opiekuna, pisemnej zgody rodziców na udział w turnieju, ubezpieczenia i listy zawodników. Zgłoszenia prosimy składać telefonicznie 664340167 lub emailemL piotr.janczar@wp.pl - Piotr Janczar do dnia 02.12.2017 r.
Do turnieju orlików zgłoszono następujące drużyny: Polonia I Nysa, Polonia II Nysa, Polonia III Nysa, Czarni Korfantów, Fortuna Głogówek, Orlik Prudnik, Sparta Pogoń Prudnik, GKS Głuchołazy, LUKS Pakosławice, UKS Hattrick Głuchołazy, Sparta Paczków, Plon Skoroszyce.
Rozpoczęcie turnieju orlików o godz. 11.00;
Podział na grupy:
Grupa A: Polonia I Nysa, LUKS Pakosławice, GKS Głuchołazy, Czarni Korfantów.
Grupa B: Polonia II Nysa, Sparta Paczków, UKS Hattrick Głuchołazy, Orlik Prudnik.
Grupa C: Polonia III Nysa, Plon Skoroszyce, Sparta Pogoń Prudnik, Fortuna Głogówek.


Terminarz turnieju halowego orlików - 09.12.2017.

Termin: 09.19.2016 godz.11.00-15.00 sobota
Miejsce: Hala Sportowa Nysa ul Sudecka 28
Organizatorzy:Piotr Janczar, Polonia Nysa.

Grupa A: Polonia I Nysa, LUKS Pakosławice, GKS Głuchołazy, Czarni Korfantów.
Grupa B: Polonia II Nysa, Sparta Paczków, UKS Hattrick Głuchołazy, Orlik Prudnik.
Grupa C: Polonia III Nysa, Plon Skoroszyce, Sparta Pogoń Prudnik, Fortuna Głogówek.

Przed rozpoczęciem turnieju kierownicy lub trenerzy drużyn pobierają klucze od szatni .

09.19.2016 godz.11.00-15.00 sobota Czas gry 1 x 10 minut
1. 11.05 Polonia I Nysa * Czarni Korfantów
2. 11.16 LUKS Pakosławice * GKS Głuchołazy
3. 11.32 Polonia II Nysa * Orlik Prudnik
4. 11.43 Sparta Paczków * Hattrick Głuchołazy
5. 11.54 Polonia III Nysa * Fortuna Głogówek
6. 12.05 Plon Skoroszyce * Sparta Pogoń Prudnik
7. 12.16 Polonia I Nysa * GKS Głuchołazy
8. 12.27 LUKS Pakosławice * Czarni Korfantów
9. 12.38 Polonia II Nysa * Hattrick Głuchołazy
10. 12.49 Sparta Paczków * Orlik Prudnik
11. 13.00 Polonia III Nysa * Sparta Pogoń Prudnik
12. 13.11 Plon Skoroszyce * Fortuna Głogówek
13. 13.22 LUKS Pakosławice * Polonia I Nysa
14. 13.33 GKS Głuchołazy * Czarni Korfantów
15. 13.44 Sparta Paczków Polonia II Nysa
16. 13.55 Hattrick Gluchołazy Orlik Prudnik
17 14.06 Plon Skoroszyce Polonia III Nysa
18 14.17 Fortuna Głogówek Sparta Pogoń Prudnik
19 14.28 Mistrz grup A Mistrz grupy B
20 14.39 Mistrz grupy C Mistrz grupy A
21 14.50 Mistrz grupy B Mistrz grupy C
Zakończenie turnieju zaplanowane na godz. 15.00

Do turnieju żaków zgłoszono następujące drużyny: Polonia I Nysa, Polonia II Nysa, Polonia III Nysa, Czarni Otmuchów, GKS Głuchołazy, UKS Hattrick Głuchołazy, Sparta Pogoń Prudnik, Orlik Prudnik, Sparta Paczków,
Rozpoczęcie turnieju żaków o godz. 08.15
Podział na grupy:
Grupa I: Polonia I Nysa, GKS Głuchołazy, UKS Hattrick Głuchołazy, Polonia III Nysa.
Grupa II: Czarni Otmuchów; Polonia II Nysa; Sparta Pogoń Prudnik, Sparta Paczków.


Termin:
09.19.2016 godz.08.00-11.00 sobota
Organizator: Piotr Janczar, Polonia Nysa
Hala Sportowa Nysa ul Sudecka 28

09.19.2016 godz.08.00-11.00 sobota Czas gry 1 x 15 minut.

1. 08.15 boisko I Hattrick Głuchołazy * Polonia III Nysa
2. 08.15 boisko II Czarni Otmuchów * Sparta Paczków
3. 08.35 boisko I Polonia II Nysa * Sparta Pogoń Prudnik
4. 08.35 boisko II Polonia I Nysa * GKS Głuchołazy
5. 08.55 boisko I Sparta Paczków * Sparta Pogoń Prudnik
6. 08.55 boisko II Czarni Otmuchów * Polonia II Nysa
7. 09.20 boisko I Hattrick Głuchołazy * Polonia I Nysa
8. 09.20 boisko II Polonia II Nysa * Sparta Paczków
9. 09.40 boisko I Sparta Pogoń Prudnik * Czarni Otmuchów
10. 09.40 boisko II Polonia I Nysa * Polonia III Nysa
11. 10.00 boisko I GKS Głuchołazy * Hattrick Głuchołazy
12. 10.00 boisko II Polonia III Nysa * GKS Głuchołazy
13. 10.20 boisko I Mistrz grupy I * V-ce Mistrz grupy II Półfinał I
14. 10.20 boisko II Mistrz grupy II * V-ce Mistrz grupa I Półfinał II
15. 10.35 boisko I Wygrana półfinał I * Wygrana półfinał II Finał zawodów
16 10.35 boisko II Przegrana półfinał I * Przegrana półfinał II Mecz o 3 miejsce

Zakończenie turnieju zaplanowane na godz. 10.55

Komentarze

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Wygenerowano w sekund: 0.06
2,018,454 Unikalnych wizyt