Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

II runda Pucharu Polski na szceblu PPN Nysa

W dniu 13.09.2012 r. Wydział Gier dokonał losowania II rundy Pucharu Polski na sezon 2012/2013 edycja 2014/2015. Mecze rozegrane zostaną 18.11.2012 r. godz. 13:00.

1. Agro Chmiel Ujeździec – LZS Kępnica
2. LKS Biała Nyska – KKS Sudety Burgrabice
3. LZS Niwnica-Konradowa – LZS Jędrzychów
4. LZS Kałków – LKS Plon Skoroszyce
5. LZS Podzamcze Nysa – LZS Karłowice Wielkie
6. LZS Polski Świętów – LZS Trzeboszowice
7. LZS Dziewiętlice – LZS Czarnolas
8. LZS Gryżów – wolny los

wyniki pp


Wyniki rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu PPN Nysa –
I runda 19.08.2012 godz. 16.00

1. LUKS Mańkowice-Piątkowice – LZS Jędrzychów 2 - 6
2. KKS Sudety Burgrabice – LZS Krab Gierałcice 9 - 2
3. LKS Plon Skoroszyce – LZS Buków 5 - 3
4. LKS Ogrodnik Chróścina Nyska – LZS Niwnica-Konradowa 2 - 3
5. GLKS Kamiennik – LKS Biała Nyska 3 - 5
6. LZS Wójcice – LZS Kałków 2 5
7. LZS Czarnolas – KKS Czarni Korfantów 3 - 1
8. LZS Włodary-Węża – LZS Podzamcze Nysa 1 - 4
9. LZS Siestrzechowice – LZS Gryżów 1 - 7
10. LZS Łąka-Jodłów – LZS Dziewiętlice 2 - 5
11. LZS Trzeboszowice – LUKS Meteor Jasienica Dolna 4 - 3
12. LZS Rolnik Lasocice – Agro Chmiel Ujeździec 3 - 7
13. LZS Karłowice Wielkie – LZS Sękowice 4 - 0
14. LZS Maciejowice – LZS Polski Świętów 2 - 3

Komunikaty organizacyjne

Informujemy, że z dniem 4 września nastąpi zmiana siedziby Podokręgu Piłki Nożnej w Nysie. Nowa siedziba będzie mieściła się w Nysie przy ul. Piłsudskiego 41 (budynek biurowy PKS).

Informujemy, że od dnia 09.08.2012 pracownik Podokręgu Piłki Nożnej w Nysie Michał Ziółkowski posiada nowy numer telefonu tj. 664928058.

Uchwała Zarządu PZPN w sprawie transferów czasowych

Uchwała nr Vlll/194 z dnia 2 sierpnia 2012 roku Zarządu Polskiego Związku Plłkl Nożnej w sprawie zmian w uchwałe nr III/39 z dnia 14 lipca 2006 roku Zarządu PZPN w sprawie statusu zawodników występujących w polskich klubach piłkarskich oraz zasad zmian przynależności klubowej.

Na podstawie art.36 § l pkt 9) Statutu PZPN postanawia się, co następuje:l. W Uchwale nr 111/39 z dnia 14 lipca 2006 roku Zarządu PZPN w sprawie statusu zawodników występujących w polskich klubach piłkarskich oraz zasad zmian przynależności klubowej wprowadza się następujące zmiany:

l. § 45 ust. l otrzymuje nowe, następujące brzmienie: "Czasowe transferowanie zawodnika na grę w innym klubie następuje zgodnie z umową l może być odpłatne. Czasowe transferowanie zawodnika o statusie amatora jest dozwolone na okres obejmujący co najmniej jedną rundę rozgrywkową, przy czym nie dłuższy niż do zakończenia danego sezonu rozgrywkowego".

2. §45 ust. 2 otrzymuje nowe, następujące brzmienie:"Niedopuszczalny jest kolejny, następujący po sobie transfer czasowy zawodnika do tego samego klubu."

11. Pozostałe postanowienia Uchwały pozostają bez zmian. III. Niniejsza Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.

Uchwała nr. XIII/194 z dnia 2 sierpnia Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej

Karty Extranet do odbioru

W siedzibie Podokręgu Piłki Nożnej w Nysie w godzinach otwarcia biura można odebrać karty Extranet:

1.LUKS Delta Bielice 1
2.LZS Frydrychów 1
3.MGKS Unia Głuchołazy 3
4.LZS Koperniki-Morów 2
5. KKS Czarni Korfantów 1
6.LZS Ligota Wielka
7.LZS Strażak Lipniki 2
8. LZS Makowice 2
9. LZS Prusinowice Mroczkowa 4
10. LZS Góral Sidzina 4
11. UKS Grot Skoroszyce 2
12. KS Sparta Paczków 1
13. LUKS Wierzbięcice 5

Stan na dzień 28.09.2012

Licencje sędziowskie

Delegacje sędziowskie


Nowy aktualny wzór delegacji sędziowskiej
- poprawione, delegacja w dużej i lepszej rozdzielczości.

KOMUNIKAT DLA KLUBÓW

Informujemy, że od sezonu 2012/2013 do każdego transferu i do listy uprawniającej na sezon rozgrywkowy 2012/2013 każdy zawodnik musi posiadać podpisaną w klubie deklaracje gry amatora.

* Deklaracja gry amatora


Komunikat w sprawie wyborów w Kolegium Sędziów Podokręgu Nysa

Informujemy, że w dniu 22.06.2012 odbyło się zebranie wyborcze w Kolegium Sędziów Podokręgu Nysa.
Przewodniczącym Kolegium Sędziów został Maciej Krzyżowski, do Zarządu wybrano: Łukasza Juszczyka, Pawła Nakoniecznego, Arkadiusza Przystała, Janusza Sztonyka.
Sędziowie wybrali też 11 delegatów na zebranie wyborcze Kolegium sędziów Opolskiego Związku Piłki Nożnej w Opolu, które odbędzie się w dniu 29.06.2012 w Wyższej Szkole Bankowej na ul Kośnego w Opolu.

Komunikat w sprawie licencji sędziowskich

Opolski Związek Piłki Nożnej w Opolu informuje, że zgodnie z uchwałą Polskiego Związku Piłki Nożnej wszyscy sędziowie muszą posiadać wykupioną licencję sędziowską. W związku z tym, sędziowie są zobowiązani do złożenie wniosku licencyjnego w OZPN Opole w nieprzekraczalnym terminie do 15 lipca 2012r.

Uchwała nr IV/74 z dnia 19 kwietnia 2012 roku Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej w sprawie licencji dla sędziów piłkarskich + wniosek licencyjny do złożenia

Informacja dla klubów

Polski Związek Piłki Nożnej informuje iż został uruchomiony moduł w systemie Extranet (system w którym prowadzone są: rejestracja i transfery zawodników, prowadzenie rozgrywek) dla Klubów.

Powyższy moduł pozwala klubom na:
- Kontaktowanie się z użytkownikami systemu (klubami, pracownikami związku),
- Współpraca z Opolskim Związkiem Piłki Nożnej w Opolu poprzez:
- Rejestrację i uprawnianie Zawodników (możliwość wykonania tych czynności w domu przez internet),
- Uzyskanie dostępu do sprawozdań z meczy (wprowadzane przez sędziów do systemu po odbytym spotkaniu),
- Dostęp do zawsze aktualnych spraw związanych z dyscypliną (kartki, kary),
- Możliwość stworzenia strony internetowej klubu, na której będą zawsze aktualne dane dotyczące wyników, kartek, terminarzy.
- Dostęp do faktur za: upranienia, transfery, karty Extranet, opłacone kary.

Po walnym

1. W dniu 04.05.2012 od godz. 17.00 do 20.40 w Nysie odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze Podokręgu Związku Piłki Nożnej w Nysie, w którym uczestniczyli delegaci z klubów i Gminnych Zrzeszeń LZS, oraz zaproszeni goście na czele z Prezesem OZPN Markiem Procyszynem.
2. Delegaci wybrali nowe władze Podokręgu na kadencję 2012 - 2016, oraz delegatów na Walne Zebranie Sprawozdawczo – Wyborcze Opolskiego Związku Piłki Nożnej w Opolu, które odbędzie się w dniu 02.06.2012 r .w Prószkowie.
3. Prezesem Podokręgu Nysa został Piotr Janczar, do Zarządu wybrano: Mariana Czeczila , Radosława Napieracza, Zdzisława Piszczek, Daniela Polaka, Tomasza Tkacza, Józefa Woźniaka, Stanisława Zaczyka, Grzegorza Ziółkowskiego.
4. Delegaci dyskutowali o obecnej sytuacji klubów piłkarskich w Podokręgu Nysa, oraz problemach z jakimi spotykają się w bieżącej działalności.
Walne Zebranie przyjęło wnioski i uchwały do realizacji na Walne OZPN Opole.

Regulamin PP


Wydział Gier OZPN przedstawia zatwierdzony przez Zarząd OZPN w dn. 06.03.2012 r. Regulamin Rozgrywek Pucharu Polski Opolskiego Związku Piłki Nożnej na sezon 2013/2014.

Regulamin PP na sezon 2013/2014


Informacja dla klubów


Polski Związek Piłki Nożnej informuje iż nastąpiła zmiana dotycząca rejestracji zawodników. Jak informowaliśmy wcześniej należy zaprzestać wpłat na konto IT Sport.
WPŁATĘ NALEŻY DOKONYWAĆ NA KONTO:

POLSKI ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ
UL. BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 R. 7,
02-366 WARSZAWA
KONTO BANKOWE DZ BANK POLSKA SA
NUMER: 47 1740 0006 0000 3000 00388441

Bardzo ważne aby wpłacający w tytule wpisał:
- w przypadku wpłaty za jeden formularz, należy wpisać unikalny Numer Formularza, który znajduje się na pierwszej stronie tego dokumentu,
- w przypadku zbiorczej wpłaty za więcej niż jeden formularz należy wpisać wszystkie numery formularzy za które jest wpłata.

Jednocześnie przypominamy o możliwości wypełniania formularzy rejestracyjnych bezpośrednio przez niezarejestrowanych do tej pory Zawodników na stronie internetowej www.zawodnicy.pzpn.pl. Dzięki takiemu rozwiązaniu pracownik ZPN nie musi już wpisywać ręcznie danych zawodnika do systemu Extranet, gdyż te dane znajdują się już w systemie i wystarczy je zaakceptować po dostarczeniu przez Klub orginału formularza rejestracyjnego. Co pozwoli skrócić czas rejestracji w Związku.

Na stronie internetowej www.zawodnicy.pzpn.pl swoje konta mogą zakładać również Zawodnicy zarejestrowani już w ZPN i posiadający numer identyfikacyjny. Polski Związek Piłki Nożnej we współpracy ze swoimi partnerami będzie przygotowywał dla tych Zawodników specjalne oferty marketingowe (np. zniżki w sklepach). Zarejestrowani Zawodnicy będą mieli również w przyszłości dostęp do statystyk i historii swoich występów na piłkarski boiskach.

Przypominamy również o tym że formularze należy składać dla zawodników którzy ukończyli 7 rok życia (opłata i zdjęcie nie jest pobierane). Opłata i zdjęcie są wymagane od zawodników którzy ukończyli 16 rok życia.

Zaproszenie dla kandydatów na sędziego piłki nożnej

Zarząd Kolegium Sędziów PPN Nysa zaprasza kandydatów na sędziego piłki nożnej. Kandydaci na sędziów muszą odznaczać się dobrą sprawnością fizyczną oraz mieć podstawową wiedzą na temat przepisów gry w piłkę nożną. Wymagania to ukończone 17 lat (osoby niepełnoletnie - pisemna zgoda rodziców), wykształcenie średnie (lub uczeń szkoły średniej), dobry stan zdrowia, oraz posiadanie dostępu do Internetu. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z Przewodniczącym KS Władysławem Nowakiem tel. 692452857 lub zgłoszenie pisemne, które powinno zawierać: imię i nazwisko, telefon kontaktowy, oraz adres e-mail kandydata dołączone w postaci załącznika. Zgłoszenia mailowe: podokreg.pilki.noznej.nysa@neostrada.pl.

Nowe przepisy dotyczące imprez masowych

W styczniu 2012 roku wchodzą w życie nowe przepisy dotyczące imprez masowych. Do najważniejszych zmian należą m.in. możliwość przerwania imprezy masowej przez wojewodę, gdy jej dalszy przebieg zagraża zdrowiu lub życiu uczestników, rozszerzenie zakresu obowiązywania zakazu stadionowego również na mecze wyjazdowe oraz zaostrzenie sankcji karnych dla osób zagrażających bezpieczeństwu imprezy masowej.

Od 13 stycznia 2012 roku uprawnieni przedsiębiorcy, posiadający specjalne zezwolenia będą również mogli podczas imprez masowych sprzedawać i podawać napoje o niskiej zawartości alkoholu.
Przepisy te wynikają z ustawy o zmianie ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych oraz niektórych innych ustaw (Dz. U Nr 217, poz. 1280), która weszła w życie 12 listopada br. Nowelizację przygotowało Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji we współpracy z Ministerstwem Sprawiedliwości. Projekt ustawy został przyjęty przez Radę Ministrów 31 maja br., a 22 września br. nowelizację podpisał prezydent Bronisław Komorowski.

Piłkarska Polska

Mamy przyjemność poinformować o uruchomieniu przez Polski Związek Piłki Nożnej programu partnerskiego Piłkarska Polska. Wykonane prace stanowią kolejną część wdrożenia systemu Extranet PZPN.

Projekt Piłkarska Polska jest programem partnerskim skierowanym do całej społeczności piłkarskiej. Jego celem jest stworzenie mechanizmów komunikacji wewnątrz Związku, integracja środowiska oraz kolportaż wiedzy eksperckiej. Dodatkowo program posiada część komercyjną, w której wybrani partnerzy udostępniać będą swoje towary oraz usługi na preferencyjnych warunkach.

Ponieważ projekt Piłkarska Polska stanowi część systemu Extranet PZPN dodano do jego funkcjonalności możliwość samodzielnej rejestracji Zawodnika. Oznacza to, że poprzez stronę http://zawodnicy.pzpn.pl możliwe jest wypełnienie Formularza Rejestracyjnego Zawodnika, jego wydrukowanie a następnie, po poświadczeniu w klubie, dostarczenie do Związku Piłki Nożnej. W ten sposób wprowadzone dane są widoczne w systemie Extranet PZPN i podlegają jedynie weryfikacji Pracownika Związku. Dalsza ścieżka postępowania z Formularzem pozostaje bez zmian.

Jak wypełnić formularz rejestracyjny.
1. Zawodnik wchodzi nas stronę www.zawodnicy.pzpn.pl i klika „ZAREJESTRUJ”
2. Zawodnik wypełnia niezbędne dane, akceptuje regulamin i aktywuje swoje konto.
3. Zawodnik drukuje formularz Karty rejestracyjnej zawodnika i czytelnie podpisuje go / w przypadku zawodników niepełnoletnich Rodzice lub opiekunowie prawni /, a następnie przekazuje wraz ze zdjęciem upoważnionemu przedstawicielowi Klubu.
4. Upoważnieni przedstawiciele Klubu potwierdzają Kartę poprzez złożenie czytelnych podpisów i pieczęci Klubu.
5. Tak opracowany dokument Klub dostarcza do Wydziału Gier i Ewidencji w celu weryfikacji danych i nadania numeru ewidencyjnego w systemie Extranet.

Wygenerowano w sekund: 0.03
2,018,439 Unikalnych wizyt