Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Informacje dotyczące kart extranet

Polski Związek Piłki Nożnej informuje, iż decyzją Zarządu PZPN, zakończona została produkcja elektronicznych kart identyfikacyjnych dla zawodników. W związku z powyższym zwracamy się do Klubów i Zawodników z prośbą o niewpłacanie na konto PZPN opłaty za wydanie karty.
W dalszym ciągu obowiązują regulacje dotyczące rejestracji zawodników poprzez formularz rejestracyjny w systemie Extranet PZPN, jak i formularze papierowe.

Rejestracja klubów w systemie Extranet

Informujemy, iż na dzień 06.03.2013 w systemie Extranet z Podokręgu Piłki Nożnej w Nysie zarejestrowały się n/w kluby:

GLKS Kamiennik, KKS Sudety Burgrabice, KS Lubiatów, KS Metalowiec Łambinowice, KS Nowy Świętów, KS Polonia Nysa, KS Sparta Paczków, LKS Ogrodnik Chróścina Nyska, LKS Plon Skoroszyce, LKS Rusocin, LUKS Mańkowice-Piątkowice, LUKS Meteor Jasienica Dolna, LZS Agfa Prusinowice, LZS Agro Chmiel Ujeździec, LZS Atom Grądy- Goświnowice, LZS Buków, LZS Czarnolas, LZS Dziewiętlice, LZS Gierałcice, LZS GROM Mroczkowa, LZS Gryżów, LZS Kałków, LZS Kamienica Nyska, LZS Karłowice Wielkie, LZS Kępnica, LZS Maciejowice, LZS Meszno, LZS Niwnica-Konradowa, LZS Pakosławice, LZS Podzamcze Nysa, LZS Rolnik Lasocice, LZS Sękowice, LZS Siestrzechowice, LZS Strażak Lipniki, LZS Trzeboszowice, LZS Unia Reńska Wieś-Frączków, LZS Włodary-Węża, LZS Wójcice, UKS Hattrick Głuchołazy, MGKS Unia Głuchołazy, MZLKS Czarni Otmuchów.

Prosimy aby pozostałe kluby dokonały rejestracji w systemie Extranet


Jeśli Państwa Klub nie posiada jeszcze w/w konta to po wejściu na stronę www.kluby.pzpn.pl należy kliknąć na przycisk „Formularz rejestracyjny”. Pojawi się wtedy okienko w którym wypełniamy puste pola odpowiednimi danymi:
-Dane Klubu (adres, telefon itp.),
-Dane osoby zgłaszającej klub do systemu (przedstawiciel Klubu),
-Dane Administratora (osoby z klubu, która będzie miała dostęp do wszystkich wyżej wymienionych informacji dotyczących Klubu)
-Przepisujemy kod z obrazka

Jeśli wszystko zostało poprawnie wpisane klikamy na przycisk wyślij (w lewym dolnym roku). Na adres administratora zostanie wysłany login oraz hasło do logowania się do systemu.

Powyższe konto pozwala Klubom na:
Kontaktowanie się z użytkownikami systemu (klubami, pracownikami związku),
Współpracę z Opolskim Związkiem Piłki Nożnej oraz Podokręgiem Piłki nożnej w Nysie poprzez:
-Rejestrację i uprawnianie Zawodników (możliwość wykonania tych czynności w domu przez internet),
-Uzyskanie dostępu do sprawozdań z meczy (wprowadzane przez sędziów do systemu po odbytym spotkaniu),
-Dostęp do zawsze aktualnych spraw związanych z dyscypliną (kartki, kary),


Dzięki temu, że wszystkie rozgrywki zarówno na szczeblu centralnym, jak i lokalnym będą prowadzone przez systemu Extranet (elektroniczne sprawozdania z meczów, ewidencja kar dyscyplinarnych oraz pozostałe informacje dotyczące klubów i zawodników) po zarejestrowaniu się do modułu Klubowego systemu Extranet uzyskają Państwo dostęp do aktualnych danych dotyczących Państwa Klubu.

Liga Halowa 2013


Na zdjęciu zwycięzca tegorocznej ligi halowej - LZS Jędrzychów

Wyniki oraz końcowa tabela Ligi Halowej

Wyróżnienia dla najlepszych zawodników:
Piotr Cichocki MTS Polonia Głuchołazy : Król strzelców ( 32 gole)
Paweł Szulc LZS Niwnica Konradowa : najlepszy bramkarz
Dawid Wajzer LZS Jędrzychów :wyróżniający się zawodnik
Piotr Biedronka LZS Krab Gierałcice: wyróżniający się zawodnik
Marcel Pruszkowski KKS Sudety Burgrabice: odkrycie talentu
Wyróżniający się piłkarze otrzymali statuetki.
Zwycięzca turnieju LZS Jędrzychów otrzymał puchar i obronił tytuł z poprzedniego roku
Drużyny biorące udział w rozgrywkach (finałowej kolejce) otrzymali nagrody w postaci piłek.

Weryfikacja turnieju młodzików

Weryfikacje, regulaminy oraz terminarze

Opłatek 2012 w Podokręgu Nysa.

Świąteczna atmosfera towarzyszyła spotkaniu opłatkowemu środowiska piłkarskiego Podokręgu Piłki Nożnej w Nysie.

Spotkania opłatkowe stają się okazją do wspólnego przeżywania wyjątkowego nastroju Świąt Bożego Narodzenia oraz obchodów Nowego Roku. Radosna, życzliwa i rodzinna atmosfera towarzyszyła spotkaniu wigilijnemu piłkarzy, trenerów, zawodników i działaczy Podokręgu Piłki nożnej w Nysie. Uroczystość odbyła się 15 grudnia 2012 w nowej świetlicy na stadionie w Skoroszycach. W bożonarodzeniowy nastrój gości wprowadziły dzieci z klasy VI i klasy I Gimnazjum Zespołu Szkół w Skoroszycach pod kierownictwem Pani , Beaty Smagoń i Beaty Murańskiej przedstawiając „Jasełka”, których występy uczestnicy długo nagradzali brawami.
W uroczystości brali udział przedstawiciele władz OZPN Opole i lokalnych władz samorządowych zarządu powiatu, burmistrzowie i wójtowie powiatu nyskiego, radni powiatowi i miejscy.
W spotkaniu opłatkowym uczestniczyło 118 osób. Najważniejszą częścią spotkania było podzielenie się opłatkiem - symbolem zgody i pojednania. Przy wigilijny stole była okazja, by wymienić poglądy, podyskutować o minionym czasie i o nadziejach związanych z nadchodzącym Nowym Rokiem.
Spotkanie zostało przygotowane przez Gminę Skoroszyce, Koło Gospodyń Wiejskich w Skoroszycach, Dom Kultury w Skoroszycach, Prezesa LKS Plon Skoroszyce Józefa Burego i działaczy Podokręgu Piłki Nożnej w Nysie. Gospodarzami spotkania była Wójt Skoroszyc Alina Baran i Prezes Podokręgu w Nysie Piotr Janczar. Spotkanie rozpoczęło się od wręczenia odznaczeń, pucharów i dyplomów dla przedstawicieli lokalnych władz samorządowych, klubów, działaczy, zawodników, trenerów, sędziów za społeczne prowadzenie zawodów i przedstawicieli władz lokalnych, którzy swoją postawą wyróżnili się w 2012 roku. Następnie Prezes Podokręgu Piotr Janczar krótko przypomniał najważniejsze zadania zrealizowane w 2012 roku w podokręgu. Do burmistrzów i wójtów skierowane były było podziękowanie za wspieranie działalności klubów piłkarskich. Życzenia na Święta Bożego Narodzenia i Nowy 2013 rok były ostatnim elementem wystąpienia.
Następnie głos zabrał V-ce Starosta Nyski Czesław Biłobran zapewnił o dalszej współpracy i wspieraniu podokręgu w działalności, oraz w imieniu samorządowców, zapewnił o dalszym wspieraniu sportu, podziękował działaczom za zaangażowanie i pracę społeczną w klubach. Wystąpienie zakończył życzeniami z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego 2013 roku. Prezes Opolskiego Związku Piłki Nożnej w Opolu Marek Procyszyn, przedstawił najbliższe plany Związku na 2013 rok, podziękował wszystkim za oddaną pracę i złożył życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego 2013 roku.
Po oficjalnych wystąpieniach, nadszedł czas łamania się opłatkiem i wzajemnych życzeń. Poza pięknymi, świątecznymi życzeniami, były też chwile pełne wzruszeń, słowa przepraszam, oraz życzenia świąt pełnych radości i pokoju, przeżywanych w ciepłej i serdecznej atmosferze, w świadomości jak wielkie i doniosłe to chwile, gdy Pan Jezus przychodzi na świat.
Następnie wszyscy przystąpili do konsumowania wspaniałych i bardzo smacznych potraw przygotowanych przez Koło Gospodyń Wiejskich w Skoroszycach, wzorowo podawanych przez pracowników Domu Kultury w Skoroszycach i działaczy LKS Plon Skoroszyce. Na zakończenie gospodarze spotkania wigilijnego podziękowali za udział w uroczystościach.

Komunikat końcowy - Jesień 2012

wyniki pp

Wyniki 1/8 Pucharu Polski PPN Nysa

LZS Agro Chmiel Ujeździec - LZS Kępnica – 4 – 4 w meczu; po dogrywce 5 - 4
LZS Karłowice Wielkie - LZS Podzamcze Nysa 6 – 6 w meczu; po dogrywce 6 – 7;
LZS Polski Świętów - LZS Trzeboszowice – 1 - 4
LZS Dziewiętlice - LZS Czarnolas – 3 - 1
KKS Sudety Burgrabice – LKS Biała Nyska 10 – 0
LZS Niwnica Konradowa – LZS Jędrzychów 0 – 2
LZS Kałków – LKS Plon Skoroszyce 7 - 1


2 MIEJSCE KADRY PPN W WOJEWÓDZKIM TURNIEJU SELEKCYJNY ROCZNIKA 2001 .


W rozegranym w dniu 10.11.2012 r. turnieju , którego celem było wyłonienie najzdolniejszej młodzieży do kadry województwa rocznika 2001 , nasza kadra osiągnęła następujące wyniki :

PPN NYSA - PPN KLUCZBORK - 1:0, bramka: Łukasz Choiński
PPN NYSA - PPN KĘDZIERZYN-KOŹLE 2:1, bramki: Wojciech Odziomek x2
PPN NYSA - PPN OPOLE 1:2, bramka: Mateusz Kapnik

Klasyfikacja końcowa turnieju :

1. PPN OPOLE
2. PPN NYSA
3. PPN KLUCZBORK
4. PPN KĘDZIERZYN KOŻLE

Kadra PPN NYSA:
1. ŻELICHOWSKI Filip - POLONIA NYSA
2. WRÓBLEWSKI Adam - POLONIA NYSA
3. ŚLIWIŃSKI Jakub - POLONIA NYSA
4. KRZYSZTOŃ Kornel - POLONIA NYSA
5. ODZIOMEK Wojciech - CZARNI OTMUCHÓW
6. MAZUR Rafał - LZS STAROWICE
7. ŚLIWIŃSKI Marcel - LZS STAROWICE
8. CHARYTANOWICZ Gracjan - LZS PRUSINOWICE
9. KALETKA Patryk - LZS PRUSINOWICE
10. PRYSZCZ Dawid - LZS CHRÓSCINA
11. SZYMAŃSKI Michał - MKS SPARTA PRUDNIK
12. MAZUR Szymon - MKS SPARTA PRUDNIK
13. KAPNIK Mateusz - MKS SPARTA PRUDNIK
14. CHOIŃSKI Łukasz - MKS SPARTA PRUDNIK
15. KOCHANEK Mateusz - MKS SPARTA PRUDNIK
16. KURPIEL Jakub - MKS SPARTA PRUDNIK
17. BANDURA Jakub - MKS POGOŃ PRUDNIK
18. WRÓBEL Damian - LZS NIEMYSŁOWICE

Przewodniczący Wydziału Szkolenia PPN Nysa trener UEFA A mgr Tomasz NOWAK
dziękuje za pomoc w przygotowaniu oraz udziale w WOJEWÓDZKIM TURNIEJU SELEKCYJNY ROCZNIKA 2001 Panu Januszowi WRÓBLEWSKIEMU oraz trenerowi II klasy Panu Arkadiuszowi NOWACKIEMU.

ZMIANA NUMERU KONTA

OPOLSKI ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ INFORMUJE, ŻE NASTĄPIŁA ZMIANA NUMERU KONTA DLA WPŁAT BIEŻĄCYCH - NIE DOTYCZY WPŁAT SĘDZIOWSKICH
NOWY NUMER KONTA:
BANK ZACHODNI WBK S.A.
48 1090 2138 0000 0001 1968 3350

Komunikat Wydziału Gier

W dniu 25.10.2012 Wydział Gier PPN Nysa wycofał z rozgrywek na sezon 2012/2013 druzynę LZS Frydrychów zgodnie z Regulaminem Rozrywek OZPN § 12 pkt. 1. Wyniki uzyskane z LZS Frydrychów ulegają anulowaniu § 12 pkt. 2 jednakże kary udzielone w meczach z LZS Frydrychów nie zostaja anulowane.

W SPRAWIE BILETÓW

Zasady zwrotu pieniędzy za niewykorzystane bilety z meczu eliminacji mistrzostw świata (Brazylia 2014) Polska – Anglia na Stadionie Narodowym w Warszawie.
Niewykorzystane bilety muszą być zwrócone do podmiotu, od którego zostały kupione, np. kupbilet.pl. Pieniądze będzie zwracał podmiot, od którego zakupiono bilet/bilety.
Na podstawie kodu kreskowego z niewykorzystanej wejściówki, zostanie dokonana weryfikacja miejsca/sposobu zakupu i sprawdzenie czy bilet nie został wykorzystany do wstępu na stadion na mecz z Anglią.
Kwoty podlegające zwrotowi:
• Koszt zakupu biletu, który jest zgodny z ceną podaną na bilecie
• Udokumentowany koszt dostarczenia biletu przez autoryzowanego sprzedawcę
• Koszt odesłania biletu listem poleconym według cennika Poczty Polskiej
• Udokumentowane koszty operacyjne - opłaty bankowe związane z zakupem biletu u autoryzowanego sprzedawcy
Nie ma możliwości otrzymania zwrotu gotówki bezpośrednio w siedzibie PZPN.
Istnieje możliwość rekompensaty w postaci wymiany niewykorzystanych biletów z meczu Polska - Anglia na wejściówki na towarzyskie spotkanie Polska – Urugwaj (14 listopada 2012 roku w Gdańsku). Zasady wymiany zostaną określone po ustaleniu cen biletów na Urugwaj.
Prosimy, aby wszelkie pytania kierować na adres reklamacje@pzpn.pl. Nowe informacje dotyczące zwrotów pieniędzy za niewykorzystane bilety będą również zamieszczane na stronie www.pzpn.pl.

Nie wykorzystane bilety należy osobiście lub listownie przesłać do Sekretariatu Opolskiego Związku Piłki Nożnej ul. Damrota 6 45-064 Opole z informacją do kogo należy bilet.

Zajęcia pokazowe w Nysie

W dniu 29.09.12 r. o godz.18.00 odbyły się pokazowe zajęcia szkoleniowe dla opiekunów, instruktorów i trenerów grup młodzieżowych PPN NYSA. Trening odbył się na orliku w m. Prudnik przy ul. Staszica. Zajęcie realizowane były na 12 osobowej grupie treningowej młodzików klubu Sparta Prudnik. Celem treningu było doskonalenie techniki specjalnej. Podczas zajęć przedstawiono organizację zajęć, cel i sposób realizacji treningu. Zajęcia osobiście przeprowadził trener koordynator PPN Nysa trener UEFA A/II klasy mgr Tomasz NOWAK. . Po treningu omówiono zajęcia, przedstawiono metodykę szkolenia oraz przeprowadzono dyskusję na temat szkolenia młodzieży.
Na treningu obecni byli :
• 2 trenerów II klasy :
- Arkadiusz NOWACKI z MKS Sparta Prudnik – trener młodzików
- Janusz PÓŁCHŁOPEK z MKS Sparta Prudnik – trener juniorów młodszych
• 3 instruktorów :
- Piotr Adamczyk z MKS Sparta Prudnik – trener trampkarzy
- Adam ZMARZLIK z MKS Sparta Prudnik – trener żak
- Waldemar BEDRYJ z MKS Sparta Prudnik – trener orlik, żak, młodzik
• 3 trenerów UEFA B :
- Jacek STRZELECKI z MKS Sparta Prudnik – trener juniorów młodszych
- Ireneusz KWOK z MKS Pogoń Prudnik - trener juniorów młodszych
- Mariusz KULAK z MKS Pogoń Prudnik - trener juniorów młodszych
• 5 opiekunów :
- Rafał BOLIBRZUCH – LZS Łąka Prudnicka – młodzik
- Roman GOLIŃSKI – MKS Sparta Prudnik – żak
- Jerzy GĄSIOR – KS Fortuna Głogłówek - trampkarze
- Lucyna CHOIŃSKA – Niemysłowice – młodzik
- Dariusz WOŻNIKOWSKI – LZS Niemysłowice - juniorzy
• Prezes ZPN PRUDNIK – Marian GUL
• Bronisław REKTOR – członek zarządu ZPN Prudnik

Trening pokazowy w Polskim Świętowie

W dniu 26.09.12 r. na zaproszenie władz LZS POLSKI ŚWIĘTÓW trener koordynator PPN Nysa trener UEFA A/II klasy mgr Tomasz NOWAK przeprowadził pokazowy trening z 14 osobową grupą trampkarzy tego klubu. Celem treningu było doskonalenie techniki specjalnej. W czasie zajęć omówiono prawidłową organizację takich zajęć oraz jak realizować tematy szkoleniowe. Po zajęciach poruszono tematy dotyczące metodyki szkolenia jak również zagadnienia dotycząc jednostek treningowych.

Zajęcia pokazowe w Nysie

W dniu 25.09.12 r. odbyły się pokazowe zajęcia treningowe dla opiekunów, instruktorów i trenerów grup młodzieżowych PPN NYSA. Trening odbył się na stadionie miejskim w Nysie przy ul. Kraszewskiego. Zajęcie realizowane były na drużynie trampkarzy LZS Podzamcze Nysa. W treningu uczestniczyło14 zawodników. Celem treningu było doskonalenie techniki specjalnej. Podczas zajęć została omówiona i pokazana prawidłowa organizacja treningu z trampkarzami. Po treningu omówiono zajęcia oraz przeprowadzono dyskusję z uczestnikami szkolenia.
Na treningu obecni byli :
• 1 trener II klasy :
- Arkadiusz NOWACKI z MKS Sparta Prudnik – trener młodzików
• 2 instruktorów :
- Piotr Adamczyk z MKS Sparta Prudnik – trener trampkarzy
- Zdzisław PISZCZEK z LZS Podzamcze Nysa – trener trampkarzy
• 3 trenerów UEFA B :
- Wojciech FOLĘGA z LKS Rusocin – trener juniorów
- Jacek STRZELECKI z MKS Sparta Prudnik – trener juniorów młodszych
- Ireneusz KWOK z MKS Pogoń Prudnik - trener juniorów młodszych
• 1 trener PZPN C :
- Artur KULPA z LZS Węża - Włodary – trener trampkarzy
• 2 opiekunów :
- Marek KUROWSKI – LZS Polski Świętów – trampkarze
- Józef WOŻNIAK – LZS Pakosławice - trampkarze

Szkolenie przeprowadził trener koordynator PPN Nysa trener UEFA A/II klasy mgr Tomasz NOWAK.

II runda Pucharu Polski na szceblu PPN Nysa

W dniu 13.09.2012 r. Wydział Gier dokonał losowania II rundy Pucharu Polski na sezon 2012/2013 edycja 2014/2015. Mecze rozegrane zostaną 18.11.2012 r. godz. 13:00.

1. Agro Chmiel Ujeździec – LZS Kępnica
2. LKS Biała Nyska – KKS Sudety Burgrabice
3. LZS Niwnica-Konradowa – LZS Jędrzychów
4. LZS Kałków – LKS Plon Skoroszyce
5. LZS Podzamcze Nysa – LZS Karłowice Wielkie
6. LZS Polski Świętów – LZS Trzeboszowice
7. LZS Dziewiętlice – LZS Czarnolas
8. LZS Gryżów – wolny los

wyniki pp


Wyniki rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu PPN Nysa –
I runda 19.08.2012 godz. 16.00

1. LUKS Mańkowice-Piątkowice – LZS Jędrzychów 2 - 6
2. KKS Sudety Burgrabice – LZS Krab Gierałcice 9 - 2
3. LKS Plon Skoroszyce – LZS Buków 5 - 3
4. LKS Ogrodnik Chróścina Nyska – LZS Niwnica-Konradowa 2 - 3
5. GLKS Kamiennik – LKS Biała Nyska 3 - 5
6. LZS Wójcice – LZS Kałków 2 5
7. LZS Czarnolas – KKS Czarni Korfantów 3 - 1
8. LZS Włodary-Węża – LZS Podzamcze Nysa 1 - 4
9. LZS Siestrzechowice – LZS Gryżów 1 - 7
10. LZS Łąka-Jodłów – LZS Dziewiętlice 2 - 5
11. LZS Trzeboszowice – LUKS Meteor Jasienica Dolna 4 - 3
12. LZS Rolnik Lasocice – Agro Chmiel Ujeździec 3 - 7
13. LZS Karłowice Wielkie – LZS Sękowice 4 - 0
14. LZS Maciejowice – LZS Polski Świętów 2 - 3

Wygenerowano w sekund: 0.03
2,650,270 Unikalnych wizyt